Marmaris Akyaka Turu

Marmaris Akyaka Günlük Turu, Marmaris ve Çevresi, Akyaka günlük turu

Marmaris Akyaka Turu

Denizi, güneşi, doğası ile herkesi kendine aşık eden, bir kere geldiğinizde kendinizi olmanız gereken yerde hissettiren sayılı yerden birisi, AKYAKA.

Öyle bir yer düşünün ki insanı ardına bakmaksızın yepyeni bir hayat kurmaya sevk ediyor!

Akyaka, Muğla Gökova körfezinde bulunmaktadır. Ege bölgesine yolu düşün herkesin hemen yanı başından geçtiği Akyaka’nın bir tarafında Marmaris, bir tarafında Fethiye ve diğer tarafında ise Bodrum bulunmaktadır. Öyle ki, Dünya’nın en meşhur tatil beldelerine giden anayolun tam kesişme noktasında Akyaka bulunmaktadır.

Muhteşem doğası, tertemiz havası, etrafını çevreleyen Çam ormanları ve Gökova körfezi ile ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Akyaka, Marmaris’e sadece 25 km mesafe yer almaktadır. Marmaris Akyaka turu ile birçok tatilci bu bölgeyi günübirlik ve yarım günlük turlar ile ziyaret edebilmektedir.

0_2055
akyaka-3
gokova-marmaris-arasindaki-agacli-yol_469588_m
tmh8gpg41uekqf8g912g6g

Akyaka’da bulunan ve görülmesi gereken en popüler noktaları saymakla bitmiyor. Akyaka’nın doğusundan başlayarak kasabanın çevresinden geçerek denize akan, Akyaka Azmak Nehri, gezilecek yerler listesinde ilk sırayı almaktadır.

Sazlık tekneleri ile kısa turlar düzenlenen bölgede, sualtı dünyasını keşfetme şansını elde edebilirsiniz. Bu doğa güzelliğe hayran olacaksınız.

Marmaris Akyaka Turu ile bir gün içerisinde bu eşsiz kasabayı keşfedebilirsiniz. Belki bir sonraki tatiliniz için Akyaka’yı tercih etmek istersiniz. Akyaka, Gökova körfezinde bulunmaktadır ve Akyaka’nın çevresinde eşsiz koylar bulunmaktadır. Tertemiz denizi, kumsalı, tarihi Muğla evleri ile ziyaretçileri büyülen bölgede vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlamak çok zor.

Marmaris Akyaka turu sırasında; Marmaris'in ünlü Ağaçlı Yolu, Kaya Mezarı ve Akyaka Azmağı keşfetme fırsatı yakalayacaksınız. Kendine has Arnavut kaldırımları, kendine has mimarisi ile inşa edilmiş evleri, sakin kumsalı ile Akyaka sizleri bekliyor.

akyaka
baslik
unnamed_1
unnamed
Marmaris Akyaka Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 100
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 50
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®