Marmaris At Safari

Marmaris at safari turu, At safari Marmaris, Marmaris safari aktiviteleri, Marmariste gezilecek yerler, Marmaris aktiviteleri
Marmaris at safari, safari turu Marmaris Marmaris safari turları, Marmaris at turu
Marmaris at safari, safari turu Marmaris Marmaris safari turları, Marmaris at turu
Marmaris at safari, safari turu Marmaris Marmaris safari turları, Marmaris at turu
Marmaris at safari, safari turu Marmaris Marmaris safari turları, Marmaris at turu

Marmaris at safari turu, Marmaris'in 17 km. dışında düzenlenmekte ve trafikten uzakta, orman içerisinde kuş sesleri ve papatyalarla kaplı orman yollarında eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. Marmaris at safari turu, her yaş ve her seviye biniciler için uygundur. Tecrübeli ya da tecrübesiz binici için özel gruplarımız vardır. Misafirlerimiz isteklerini karşılayabilecek kapasite, kaliteli hizmet, her türlü güvenlik önlemleri alınmış olup, eğitimli atlarımız ile her seviye biniciyi misafir etmekteyiz.

Aktivitemiz toplamda 4 saat sürmekte olup, yaklaşık 2 saat ata binilmek. Profesyonel biniciler, arzu ederlerse grup dışında ve rehber eşliğinde binicilik yapabilirler. Bu durumu önceden organize edebilmek için belirtmeleri gerekmektedir. 12 yaş üzerindeki çocuklar at biniciliği yapabilir. Arzu edildiği taktirde 7 yaş üzerindeki çocuklar sadece ebeveyn izni ile at biniciliği yapabilir.

Marmaris at safari turu güzergahı; Gün içerisinde 4 seans olarak düzenlediğimiz aktivitemiz için, sizleri otelinizden özel servisimiz ile alıyoruz. Marmaris'in 17 km. (15 dk.) dışında bulunan çiftliğimize götürüyoruz. Çiftliğimizde rehberlerimiz bilgilendirmeden sonra, sizin için en uygun olan atınızı seçiyorsunuz ve rehberler eşliğinde safari programımıza başlıyoruz. ilk etap 45 dk. yavaş sürüş ve adapte olma daha sonrasında 10 dk. mola veriyoruz.

2. etap'ta iki farklı grup yapıyoruz. 1. grup normal biniş ve 2. grup hızlı biniş. Hangi gruba katılmak isterseniz o grupta devam edebilirsiniz. Safari sırasında nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz. Aktiviteyi düzenlediğimiz orman yolları sadece at binicileri için tahsis edilmiş olup, firmamız tarafından bütün güvenlik önlemleri alınmıştır.

Süre: Seanslar; 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - Her gün ( Program 4 Saat )

Ödeme koşulları için tıklayınız;

Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Dahil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis, Rehberlik hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Fotoğraf ve Video çekimi, Alkollü ve alkolsüz içecekler, Hediyelik eşyalar

Yanınıza almayı unutmayın!;

Uzun şort (kapri şort) Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

Marmaris safari turları

At safari Marmaris, Marmaris at safari fiyatları, At safari rezervasyonu

Marmaris At Safari

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 70
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®