Marmaris Atlantis Su Parkı

Marmaris Atlantis Su Parkı Fiyatları

Marmaris atlantis su parkı, Marmaris sahil yolunda bulunmaktadır. Marmaris'te bulunan 3 farklı su parkından birisi olan Atlantis su parkı, hem yetişkinler hemde çocuklar için çok uygundur. İçerisinde 10 farklı aktivite ile birlikte, mini golf sahası, bowling salonu ayrıca özel plajı bulunmaktadır.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş) ₺ 220 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 110 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
  Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
  Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
  Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris

  Marmaris Atlantis suparkı sahil şeridinde bulunmaktadır, arzu ederseniz su parkı içindeki aktivitelere katılabilir ya da sahilden denize girebilirsiniz. Normal şartlarda özel plaja gittiğinizde ödemek zorunda kaldığınız şezlong fiyatından çok daha uygun bir fiyata Marmaris Atlantis su parkı ile hem sahili hemde su parkı aktivitelerini kullanabiliyorsunuz.

  Su parkımıza servislerimiz ile geldiğinizde size biletlik veriyoruz, bu biletlik ile gün içerisinde arzu ettiğiniz kadar giriş-çıkış yapabilirsiniz. İsterseniz öğle yemeği için otelinize gidin ya da dışarıda alternatif fast food restaurantlarını kullanın. Eğlenceli bir gün geçirmek sizde bize katılın.

  Marmaris Atlantis su parkı sabah 09:30 ile 18:30 arası her gün hizmet vermektedir. Katılmak istediğniz günün sabahı sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz ve gün sonunda tekrar bırakıyoruz.

 • Yanınıza almayı unutmayın;

  • Mayo,
  • Havlu,
  • Güneş kremi,
  • Kamera

  Marmaris Suparkı rezervasyonu

  Marmaris Suparkı rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Suparkı belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris Suparkı için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş - Dönüş Servis,
  👍 Şezlong,
  👍 Bütün Aktiviteler,
  👍 Ferdi Kaza Sigorta

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve Video çekimi,
  ❌ Yemek ve içecekler

  Açılış/Kapanış Saatleri;

  ✅ Açılış 09:00
  ✅ Kapanış 18:00

 • Yorumlar

  • H

   Handan

    Sahil kenarında ve kendi plajı olması gayet güzel. Çocuklar için özel oyun alanları gerçekten başarılı
   • Ö

    Özgür

     Biz beğendik ve tavsiye ederiz. İyi tatiller
    • S

     Selim

      Her şey için teşekkür ederiz.
     • G

      Gülçin

       Çocuklu ailelerin rahatlıkla katılabileceği bir aktivite