Marmaris Atlantis Su Parkı

Marmaris su parkı, Atlantis su parkı Marmaris, Marmaris aktiviteleri, Marmariste neler yapılabilir, Marmariste görülmesi gereken yerler
Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris
Marmaris Atlantis su parkı, Su parkı Marmaris

Marmaris atlantis su parkı, Marmaris sahil yolunda bulunmaktadır. Marmaris'te bulunan 3 farklı su parkından birisi olan Atlantis su parkı, hem yetişkinler hemde çocuklar için çok uygundur. İçerisinde 10 farklı aktivite ile birlikte, mini golf sahası, bowling salonu ayrıca özel plajı bulunmaktadır. Arzu ederseniz su parkı içindeki aktivitelere katılabilir ya da sahilden denize girebilirsiniz. Normal şartlarda özel plaja gittiğinizde ödemek zorunda kaldığınız şezlong fiyatından çok daha uygun bir fiyata Marmaris Atlantis su parkı ile hem sahili hemde su parkı aktivitelerini kullanabiliyorsunuz.

Su parkımıza servislerimiz ile geldiğinizde size biletlik veriyoruz, bu biletlik ile gün içerisinde arzu ettiğiniz kadar giriş-çıkış yapabilirsiniz. İsterseniz öğle yemeği için otelinize gidin ya da dışarıda alternatif fast food restaurantlarını kullanın. Eğlenceli bir gün geçirmek sizde bize katılın.

Marmaris Atlantis su parkı sabah 09:30 ile 18:30 arası her gün hizmet vermektedir. Katılmak istediğniz günün sabahı sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz ve gün sonunda tekrar bırakıyoruz.

Yanınıza almayı unutmayın; Mayo, Havlu, Güneş kremi, Kamera

Dahil Olanlar; Geliş - Dönüş Servis, Şezlong, Bütün Aktiviteler, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video çekimi, Yemek ve içecekler

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Marmaris su parkı aktivitesi

Atlantis su parkı rezervasyonu, Atlantis su parkı fiyatları

Marmaris Atlantis Su Parkı

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 60
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 30
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®