Marmaris Atv Safari

Marmaris safari turları rezervasyonu

Marmaris atv safari turu, Marmaris Atv Safari bir diğer kişisel aktivite “Personal Activity” klasmanında yer alan ve aksiyon aktivitesidir. Marmaris Buggy Safari turu ile aynı şekilde düzenlenmektedir. Bu iki aktivite arasındaki tek farklılık ise araçlardır.

Marmaris atv safari araçları daha çok 4 tekerlekli motosiklet şeklindedir. Atv safari turunda kendi aracınızı kendiniz sürüyor ve kendi aksiyon ve eğlence limitlerinizi kendiniz belirleye biliyorsunuz.

Marmaris atv safari turu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Araç Başı ₺ 420 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları

  Bol bol ıslanmak, çamurlanmak, atlama rampalarından en yükseğe atlamak tamamen bütün kontrol sizin elinizde. Kesinlikle geri dönmek istemeyeceksiniz! Bu turumuz Buggy Safari turu ile aynı etapta düzenlenmektedir. Atv safari turu toplamda 4 saatlik aktivitedir. Bu aktivitemiz toplamda 4 saat sürmektedir. Gün içerisinde 4 farklı seans saatlerimiz vardır ve katılmak istediğiniz saatte sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz.

  Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 16-18 yaş arasındaki çocuklar sadece aile bireylerinin izni ile sürebilirler.

  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları
  Marmaris atv safari, safari turları Marmaris, Marmaris atv safari fiyatları

  Marmaris atv safari turu güzergahı

  Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz ve rehberler eşliğinde dağ yollarına çıkıyoruz. Dolu dolu 2 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz.

  Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi bir çok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz.
  Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. kafeteryalar, market, duş imkanı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

  Seanslar; 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - Her gün ( Program 4 Saat )

  tatilmoni-15032021-162757-001
 • Marmaris Atv safari saatleri

  Marmaris Atv safari saatleri ise günde 4 seans olarak yapılmaktadır. Seans başlama saatleri aşağıda bulunmaktadır. Bu saatlar aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir.

  Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00

  Toplamda 4 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.

  Marmaris Atv Safari Tehlikeli mi

  ATV safari tehlike DEĞİLDİR fakat bu aktiviteyi, katılımcılar tehlike bir hale getirebilmektedir. Fazla sürat, anı direksiyon hareketleri ve tehlikeli manevralar yapan sürücüler kendilerini tehlikeli pozisyonlara sokmakta ve hatta çoğu zaman kaza yapmaktadır.

  Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.

  Marmaris Atv safari rezervasyonu

  Atv araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni motosikletler gibi 1 kişi önde ve diğer kişi arkada oturmaktadır. Marmaris Atv safari fiyatları araç başı olarak hesaplanmaktadır. İster 1 kişi 1 araç ister 2 kişi 1 araç kullanımı fiyatı etkilememektedir.

  Marmaris Atv safari rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris Atv safari rezervasyonu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Safari turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Seyahat sigortası
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Yeme & İçme

  Tur Saatleri;

  ✅ Günde 4 seans düzenlenir
  ✅ Başlama saatleri;
  10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00

 • Yorumlar

  • Ü

   Ümit

    Teşekkür ederim.
   • A

    Asiye

     ilk kez yapacaktım aşırı bir korku oluştu ama çok eğlenceli geçti.
    • M

     Murat

      Mükemmel bir deneyimdi, kesinlikle Marmariste safari turuna katılmanızı tavsiye ederim.
     • K

      Kemal

       Her şey için teşekkür ederim. Çok keyifli bir gün, tavsiye ederim
      • A

       Alihan

        Marmaris te yapılabilecek en güzel turlardan bi tanesi, tavsiye ederim.
       • A

        Ayşe

         Arkadaşlar, Marmaris atv safari toplamda 4 saat sürüyor, yarım günlük aktivite ve aracı siz kullanıyorsunuz. Tavsiye ediyorum.
        • C

         Ceyhun

          Mükemmel bir deneyimdi. Teşekkür ederim.
         • C

          Ceyhun

           Mükemmel bir deneyimdi. Teşekkür ederim.