Marmaris Buggy Safari

Marmaris safari turları rezervasyonu

Marmaris Buggy Safari Turu, kişisel aktivite “Personel Activity” olarak adlandırdığımız klasmanda yer almaktadır. Bu aktivite sırasında kendi aracınızı kendiniz kullanabilirsiniz. Trafiğe kapalı alanda, orman içerisinde düzenlediğimiz safari turu için minimum 14 yaşında olmanız yeterlidir. Buggy safari araçları 2 kişiliktir.

Buggy safari turu ile kendinizi aksiyon, eğlence ve sıra dışı bir macerası içerisinde bulacaksınız. Orman içerisinde özenle hazırlanmış parkurumuzda araçlarımız ile bol bol patinaj çektirin, tepelerden atlayın, nehirlerden geçin, bol bol ıslanıp, çamurlanabilirsiniz.

Kendi aktivitenizi, kendiniz yaratın. İsterseniz yavaş sürün, isterseniz deliler gibi aracın son limitlerini zorlayan. Toplamda 4 saat süren aktivitemiz ile eğlenceye doyamayacak, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksınız.

Marmaris buggy safari turu detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Araç Başı ₺ 420 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris Buggy Safari, Marmaris buggy safari turu, Buggy safari Marmaris
  Marmaris Buggy Safari, Marmaris buggy safari turu, Buggy safari Marmaris
  Marmaris Buggy Safari, Marmaris buggy safari turu, Buggy safari Marmaris
  Marmaris Buggy Safari, Marmaris buggy safari turu, Buggy safari Marmaris

  Marmaris buggy safari nasıl düzenlenir?

  Arazide araçlar ile (safari) geçirdiğiniz süre toplamda 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında sürmektedir. Otelden alınış, geri dönüş, rehberlik hizmeti, hazırlanış ve safari süresi toplamda 4 saat sürmektedir.

  Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz ve rehberler eşliğinde dağ yollarına çıkıyoruz. Dolu dolu 2 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz.

  Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 10-16 yaş arasındaki çocuklar araç sürebilmesi için aile bireylerinin izni alınması gerekmektedir.

  Marmaris buggy safari aktivitesi ile Marmaris Atv Safari aktivitemiz benzer şekillerde ve aynı güvenlik önlemleri ile yapılmaktadır. Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. Bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

 • Marmaris Buggy safari saatleri

  Marmaris Buggy safari saatleri ise günde 4 seans olarak yapılmaktadır. Seans başlama saatleri aşağıda bulunmaktadır. Bu saatler aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir.

  Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00

  Toplamda 4 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.

  Marmaris Buggy Safari Tehlikeli mi?

  Buggy safari tehlike DEĞİLDİR fakat bu aktiviteyi, katılımcılar tehlike bir hale getirebilmektedir. Fazla sürat, anı direksiyon hareketleri ve tehlikeli manevralar yapan sürücüler kendilerini tehlikeli pozisyonlara sokmakta ve hatta çoğu zaman kaza yapmaktadır.

  Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.

  Marmaris Buggy safari rezervasyonu

  Buggy araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır. Marmaris Buggy safari fiyatları araç başı olarak hesaplanmaktadır. İster 1 kişi 1 araç ister 2 kişi 1 araç kullanımı fiyatı etkilememektedir.

  Marmaris Buggy safari rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris buggy safari rezervasyonu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Safari turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Seyahat sigortası
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Yeme & İçme

  Tur Saatleri;

  ✅ Günde 4 seans düzenlenir
  ✅ Başlama saatleri;
  10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00

 • Yorumlar

  • B

   Bayram

    Teşekkür ederim.
   • İ

    İsa

     Sercan bey teşekkür ederim.
    • Y

     Yunus

      Şimdiye kadar katıldığım en keyifli safari turu kesinlikle Marmaris buggy safari turu.
     • A

      Armağan

       Marmaris dışından günübirlik geldik, Yetkili arkadaş şirketin büfesinde kahvaltımızı yaptık öyle tura katıldık. Yani tavsife ediyorum.
      • D

       Deniz

        Teşekkür ederim.
       • B

        Barış

         Teşekkür ederim.
        • B

         Barış

          Teşekkür ederim.
         • A

          Asiye

           Kısa ama eğlenceli