Marmaris Çiftlik Tekne Turu

Marmaris çiftlik tekne turu fiyatları

Marmaris Çiftlik tekne turu, Eşsiz doğası ve dünyaca meşhur koyları ile Marmaris, gezginlerin her daim favori noktalarından birisi olmuştur. Marmaris gezilmesi ve görülmesi gereken sayısız plajlara, koylara ve adalara ev sahipliği yapmaktadır.

Marmaris Çiftlik tekne turu ile çevrenin en özel koylardan bazılarını ziyaret etme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bunlar; Kadırga koyu, Çiftlik koyu, Korsan Mağarası, Gebe Kilise ve Akyar koyu’dur.

Marmaris Çiftlik tekne turu, hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 • Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris

  Marmaris Çiftlik tekne turu sırasında yüzme molaları verdiği noktalarda araç yolu olmaması ve sadece tekne ile ulaşım sağlanabilir olması ile çevrenin en bakir ve doğal yerlerini gezebiliyor, bolca yüzebiliyor, masmavi, tertemiz ve sakin koylarda mükemmel bir gün geçirme şansını elde ediyorsunuz.

  Çiftlik tekne turuna katılmak istediğiniz gününü sabahı sizi otelinizde ya da konakladığınız yerden servisimiz ile alıyoruz. Tekne Marmaris limanından saat 10:15’de hareket etmektedir. İlk mola yerimize ulaşmamız ortalama 45 dakika sürmektedir. Bu zaman içerisinde arzu ederseniz Marmaris’in doğal güzelliklerini seyredebilir, teknemizin alt katında bulunan restaurant bölümünde çay, kahve içebilir ya da üst katta bulunan şezlongları kullanabilirsiniz.

  İlk mola yerimiz ise Korsan mağarası ve burada 30 dakika yüzme molası vermekteyiz. Burada mağaranın içine yüzebilir ve deniz gözlüğü ile sualtı dünyasını gözlemleyebilirsiniz. Açık denizde yüzme açısından kendine güvenmeyen katılımcılar ise tekneden can yeleği alarak yüzebilirler.

  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  Marmaris çiftlik tekne turu, Gebe kilise koyu hikayesi, Gebekse koyu, Gebe kilise Marmaris
  tatilmoni-17032021-145610-001
 • Gebekse koyu ve Gebe kilise

  İlk yüzme molasının ardından teknemiz kadırga burnuna hareket etmektedir. Kadırga burnunu geçtikten sonra Rodos adasını çok net olmasa da uzaktan gözlemleyebilirsiniz sonraki yüzme molamız ise Akyar koyu bir diğer adı ile Gebe Kilise koyu 'dur. Burada bir buçuk saat mola vermekteyiz. Karaya çok yakın bir noktada yüzme molası verdiğimiz için arzu ederseniz karaya çıkabilir, Gebe Kiliseyi gezebilir ya da turkuaz renkte, tertemiz ve sakin sularda bolca yüzebilirsiniz. Gebe kilisenin hikayesi için TIKLAYINIZ.

  Gebe Kilise koyunda öğlen yemeği servisi yapılmaktadır ve fiyata dahildir. Yeterince doyurucu ve lezzetli olan öğlen yemeğine içecek dahil değildir. Öğlen yemeği sırasında tavuk ızgara, makarna ve salata servisi yapılmaktadır.

  Bir sonraki yüzme molası, Çiftlik koyunda verilmektedir. Burada ortalama 1 saat mola verilmekte ve arzu eden misafirler sahilde bulunan şezlongları ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Çiftlik koyu, Marmaris merkezinde 57 km mesafe bulmaktadır. Çevrede bulunan tek kara yoluna sahip koydur. Toplamda 10 haneli yerleşime, 4 farklı restaurant ile 2 tane markete sahip olan Çiftlik koyu merkeze olan uzaklığı ve milli park olma özelliği ile eşsiz doğal güzelliğini ve bakirliğini hala koruyabilmektedir.

  Çiftlik tekne turu, son mola yeri ise Kadırga koyudur. Burası yarım ay şeklinde doğal güzellikleri ve tertemiz denizi ile mavi yolculuk tekneleri ve özel yatların uğrak noktalarından birisidir. Burada yarım saatlik son yüzme molamızın ardından Marmaris’e doğru geri dönüşe geçiyoruz.

  Çiftlik tekne turu, Marmaris’te düzenlenen 7 farklı Marmaris tekne turu rotalarından sadece bir tanesidir. Marmaris’te bulunan diğer tekne turları ise; Marmaris Her Şey Dahil Tekne Turu, Marmaris Dalyan Turu, Marmaris Hisarönü Tekne Turu, Marmaris Kleopatra Adası Tekne Turu, Marmaris Tüplü Dalış Turu, Marmaris Korsan Tekne Turu, Marmaris Mehtap Turu

  Yanınıza almayı unutmayın!

  • Havlu
  • Mayo
  • Kamera
  • Güneş Kremi
  • Müzik çalar
  • Dergi veya gazete

  Çiftlik tekne turu rezervasyonu

  Çiftlik tekne turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Tekne turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Çiftlik tekne turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tekne turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş-Dönüş Servis
  👍 Ferdi Kaza Sigorta
  👍 Öğle yemeği (Barbekü)
  👍 Şezlong Kullanımı.

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ İçecekler
  ❌ Fotoğraf ve Video çekimi
  ❌ Hediyelik eşyalar
  ❌ Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food)

  Saat;

  ✅ Otelden alınış 09:15
  ✅ Limandan ayrılış 09:45
  ✅ Geri dönüş 18:30