Marmaris Fethiye Turu

Marmaris'ten Fethiye'ye günlük tur, Marmaris kültür turları, Fethiye günlük turu

Marmaris Fethiye turu


Marmaris Fethiye günübirlik turu, haftanın belirli günleri Marmaris çıkışlı olarak düzenlenmektedir. Marmaris Fethiye turu sırasıyla Saklıkent, Ölüdeniz ve Fethiye turunu kapsamaktadır.

Marmaris’te konakladığınız otelden sabah servisimiz ile sizi alıyoruz ve Marmaris’e 30 dakika mesafe bulunan restaurantımızda sabah kahvaltısı için mola veriyoruz. Fethiye’ye vardığımızda ilk ziyaret noktamız Saklıkent milli parkı ve giriş ücreti dahildir. Arzu eden misafirlerimiz Saklıkent kanyonunu gezebilir ya da burada bulunan diğer etkinliklerden ek ücret karşılığı faydalanabilirler. Bu etkinlikler ise; Ringo, Bungee Jumping, Zipline vb.

Öğlen yemeği molamızı Saklıkent kanyonun da veriyoruz. Öğlen yemeği günlük tur programımıza dahildir.

Fethiye günübirlik turu

Fethiye günübirlik turu için bir sonraki durağımız Ölüdeniz plajıdır. Ölüdeniz sahilinde ortalama 1 saat ile 1,5 saat arası mola vermekteyiz. Burada arzu eden misafirlerimiz çevreyi keşfetmek için kısa bir yürüyüşe çıkabilir ya da sahilden denize girebilirler. Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirler ek ücret karşılığı deneyebilirler.

Marmaris Fethiye turu ile hem Marmaris’te keyifli bir tatil yapabilir hemde bir gün içerisinde Ülkemizin ve Dünyanın popüler tatil merkezlerinden birisi olan Ege’nin incisi Fethiye’yi, Saklıkent kanyonu ve Ölüdeniz’i gezebilirsiniz.

Dahil Olanlar; Otelden Transfer, Sabah kahvaltısı, Öğlen yemeği, Saklıkent Kanyon girişi

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video,

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Fethiye turu hakkında detayli bilgi, Marmaris Fethiye turu rezervasyonu

Marmaris fethiye turu, Fethiye günlük turları
Marmaris fethiye turu, Fethiye günlük turları
Marmaris fethiye turu, Fethiye günlük turları
Marmaris fethiye turu, Fethiye günlük turları
Marmaris Fethiye Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 180
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®