Marmaris Her Şey Dahil Tekne Turu

Her Şey Dahil (Öğlen yemeği ve Gün boyu sınırsız içecekler, Marmaris tekne turu

Marmaris her şey dahil tekne turu, Marmaris ve çevresinde en çok tercih edilen aktivitelerden birisidir. Marmaris tekne turu ile yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz. Marmaris her şey dahil tekne turu 2 farklı konsept ile yapılmaktadır. Gün boyu sınırsız meşrubat dahil ya da gün boyu alkollü ve alkolsüz içecek dahil seçenekleri mevcuttur.

Marmaris tekne turu güzergahı

Marmaris tekne turu ile gün boyu Marmaris'in eşsiz koylarında yüzebilir, güneşlenebilir ve konforlu teknemizde düzenlenen eğlencelere katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marmaris her şey dahil tekne turu, sabah 09:30 ile 16:00 arasında yapılmaktadır. Sabah 09:15 servisimiz ile sizi otelinizden alıyoruz ve Marmaris limanında bulunan teknenize transfer ediyoruz.

Marmaris tekne turu sırasında; Cennet adası, Akvaryum koyu, Dilek Mağarası, Amos, Turunç Kasabası ve Yeşil Deniz koylarını geziyoruz. Her yüzme molası 30 dakika yüzme olarak planlanmaktadır ve Turunç kasabasında 1 saatlik mola verilmektedir. Öğle yemeği, Turunç kasabasına varmadan önceki koyda servis edilmektedir ve fiyata dahildir.

Marmaris her şey dahil tekne turu sonunda teknemiz Marmaris limanına yanaşmakta ve sizi servis araçlarımıza transfer edip otelinize bırakmaktayız. Bu eğlence dolu günü yaşamadan Marmaris’ten ayrılmamalısınız.

marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları, marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi
marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları, marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi
marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları, marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi
marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları, marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi
Marmaris her şey dahil tekne turu gezilen koylar ⤵️

Cennet adası; Marmaris'in tam karşısında yer alan ve eşsiz koylara ev sahipliği yapan Cennet adası, tekne turumuzun ilk yüzme molasını verdiğimiz yerdir. Çam ağaçları ile kaplı ormanları ve masmavi denize sahil olan Cennet adası bir çok tatilcinin gözdesidir.

Akvaryum Koyu; Cennet adasının hemen arkasında yer alan Akvaryum koyu, bir çok farklı türde deniz canlısına barındırmaktadır. Tekne turu sırasında, akvaryum koyunda 30 dakika yüzme molası vermekteyiz. Adındanda anlaşıldığı gibi burada yüzmek, insana gerçekten bir akvaryumda yüzme hissi yaşatıyor.

Fosforlu mağara; Dilek mağarası olarakta bilenen fosforlu mağarayı teknemiz ile ziyaret ediyoruz. Burada teknemizin bir kısmı mağaranın içerisine doğru girmekte ve arzu eden misafirlerimiz fotoğraf çeklimek için farklı enstanteneler yakalıyabilmektedir. fosforlu mağara yüzme molası verilmemektedir zira bölge güçlü akıntıları ile bilirmektedir. Bir inanışa göre bu mağara bozuk para atarsanız dileğiniz kısa sürede gerçekleşmektedir.

Amos koyu; çevrenin en bakir ve temiz koylarından birisidir. Turunç köyünün hemen yanında bulunan Amos koyunda 30 dakika yüzme molası vermektedir. Amos koyu mutlaka görülmesi gereken Marmaris koylarından birisidir.

Turunç Köyü; Marmaris tekne turu sırasında Turunç köyünde 1 saat mola verilmektedir. Teknemiz Turunç limanına yanaşmakta ve misafirlerimize 1 saat mola vermekteyiz. Arzu ederseniz sahilden denize girebilir ya da köy içerisinde gezerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yeşil deniz koyu; adından da anlaşıldığı gibi yemyeşil rengindeki denizi ile ziyaretçileri kendisine hayran bırakmaktadır. Bu bölgede bulunan denizaltındaki büyük kayalar sayesinde denizin rengi yemyeşildir. Çoğu zaman yunus balıklarının ve büyük caretta caretta kaplumbağalarında ziyaret ettiği Yeşil denize araç yolu bulunmamaktadır ve sadece tekne turu ile ziyaret edilebilir.

Marmaris Tekne Turu Nereden Kalkar? ⤵️

Marmaris tekne turu için teknelerimiz Marmaris merkezinde bulunan limandan hareket etmektedir. Sabah 09:30 ile 10:00 arasında limandan ayrılır ve saat 16:30 civarında Marmaris limanına geri dönüş yapar.

👉 Tekne turuna katılacak misafirlerimiz için otellerden servisimiz bulunuyor ve geri dönüşte sizi tekrar otelinize bırakıyoruz.

👉 Tekne turu için şehir dışından gelen misafirlerimizi ise sabah ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimizine park ediyor ve tekneye transferimizi biz sağlıyoruz.

Ödeme koşulları için tıklayınız ⤵️

👉 Özellikle okulların kapanması ile birlikte yaşanan yoğunluğu önlemek adına önceden rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

👉 Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü ya da bir gün öncesinde buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

👉 Şehir dışından günübirlik gelecek misafirlerimize telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Dahil olanlar;

✅ Geliş-Dönüş Servis (Otele)
✅ Öğle yemeği (Barbekü)
✅ Gün boyu sınırsız alkollü alkolsüz içecekler,
✅ Şezlong Kullanımı
✅ Ferdi Kaza Sigorta

Dahil olmayanlar;

❌ Fotoğraf ve videolar,
❌ Alkollü içecekler (Export içecekler),
❌ Fast food,
❌ Dondurma,
❌ Hediyelik eşyalar

Yanınıza almayı unutmayın!;

👍 Mayo (Bikini),
👍 Deniz Havlusu,
👍 Güneş Gözlüğü,
👍 Kamera, Fotoğraf makinası,
👍 Cüzdan (Kimlik-Nakit-Kredi kartı)
👍 Güneş Kremi

Marmaris Her Şey Dahil Tekne Turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®