Marmaris Her Şey Dahil Tekne

Marmaris Herşey Dahil Tekne Rezervasyonu

Marmaris her şey dahil tekne turu, Mavi bayrak ve temiz deniz projelerinden tam not alan Dünyanın ve ülkemizin en en gözde koylarını keşfetmek, yüzmek ve güneşlenmek istemez misiniz?

Marmaris her şey dahil tekne turu mükemmel bir gün geçirmeye davetlisiniz. Marmaris her şey dahil tekne turu ile normal Marmaris tekne turu ile aynı istikamete gitmektedir. İki tur arasındaki tek fark her şey dahil tekne turu ile gün boyunca SINIRSIZ alkollü ve alkolsüz içecek servisidir.

Bir çok kişinin gözdesi olan her şey dahil tekne turu ile Marmaris çevresindeki eşsiz kumsallarda yüzebilir, sınırsız meşrubat ya da alkollü içecek tüketebilir aynı zamanda teknelerde düzenlenen animasyonlara katılabilirsiniz. Tekne turumuz öğle yemeklidir ve ücrete dahildir.

Marmaris her şey dahil tekne turu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş)
(Yemek + Sınırsız Meşrubat ve Alkol)
₺ 380 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş)
(Yemek + Sınırsız Meşrubat ve Alkol)
₺ 220 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris her şey dahil tekne turu güzargahı

  Sabah 09:30’da servis ile otelinizden alınıyorsunuz ve tekne turu dönüşünde tekrar otelinize bırakılıyorsunuz. Teknenin üst katındaki Şezlonglarda uzanabilir ya da alt katındaki masalarda oturup eşsiz güzellikteki koy manzaralarını seyredebilirsiniz. Sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kumlubük koyu, Turunç, Yeşil deniz koyları ve İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönüş şeklinde düzenliyoruz. Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz.

  marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi, marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları
  marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi, marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları
  marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi, marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları
  marmaris tekne turları, marmaris tekne gezisi, marmaris her şey dahil tekne turu, marmaris tekne turu, marmaris koyları

  Turunç köyü doğal güzellikleri ve eşsiz atmosferi ile sizi etkileyecektir. Arzu eden misafirlerimiz, teknedeki görevlileri haberdar ederek tekneden ayrılabilir ve günün geri kalanı için kendi programlarını oluşturabilirler. Turunç molamızdan sonra yeşil deniz koyunda yüzme molası veriyoruz ve İçmeler üzerinden Marmaris'e geri dönüş yapıyoruz. Teknemiz Marmaris limanına geri döndiğinde ise sizi servislerimiz ile tekrar otelinize ya da alındığınız noktaya geri bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz günün geri kalan kısımı Marmaris merkezinde, çarşı içinde ya da Marmaris limanı ile Marmaris kalesini ziyaret ederek geçirebilirler. Teknemiz Marmaris limanına geldiğinde lütfen tekne görevlilerinden geri dönüş servisi hakkında bilgi alınız.

  Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dahildir. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

  Marmaris her şey dahil tekne turu hergün saat 09:15 ile 16:30 arasında düzenlenmektedir.

  tatilmoni-15032021-131504-001
 • Neden Marmaris Tekne Turu

  Neden Marmaris Tekne Turu en çok tercih edilen günlük aktivite sorusunun birçok cevabı bulunuyor.

  • Marmaris’in yakın çevresinde bulunan ve çoğunlukla araç yolu bulunmayan eşsiz noktaları ziyaret ettiği için birçok tatilci tarafından tercih edilmektedir.
  • Fiyat ve fiyat karşılığında alınan hizmeti birçok tatilci için tercih nedeni olmaktadır.
  • Marmaris’te 12 km sahil şeridi bulunmaktadır. Sahil şeridinde halk plajı, özel plajlar ve lüks hizmet sunan konsept mekanlar bulunmaktadır. Fakat bütün gün boyunca aynı yerden denize girmek ya da tekne turundan çok daha maliyetli olduğu için tekne turu tercih edilmektedir.
  • Tatili ve günü daha eğlenceli, renkli ve farklı insanlarla sosyal geçirmenin en kolay yolu Marmaris tekne turu

  Marmaris her şey dahil tekne turu rezervasyonu

  Marmaris her şey dahil tekne turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Tekne turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris her şey dahil tekne turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tekne turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

  Marmaris her şey dahil tekne turu detayları

  Otelden alınış; Marmaris, İçmeler ve Armutalan bölgelerinden tura katılacağınız gün otelinizden ya da bulunduğunuz lokasyondan sizi servisimiz ile alıyoruz. Limanda bulunan teknemize ücretsiz olarak servisinizi yapıyoruz.

  Hareket ve koylar; Teknemiz limandan sabah 10:00 ile 10:15 arasında ayrılmaktadır. Sınırlı kapasite ve katılımcı sayısı ile düzenlediğimiz tekne turumuz sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kumlubük koyu, Turunç, Yeşil deniz koylarında yüzme molası vermektedir.

  Mola süreleri; Ziyaret ettiğimiz her bölgede 30 dakika yüzme molası verilmektedir. Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz.

  Tekne özellikleri; Tur teknemiz 2 katlı olup, alt katı restaurant bölgesi ve üst katı şezlong bölgesi ve dans pisti olarak tasarlanmıştır. Teknenin üst katındaki Şezlonglarda uzanabilir ya da alt katındaki masalarda oturup eşsiz güzellikteki koy manzaralarını seyredebilirsiniz. Tekne turu sırasında köpük partisi, eğlence ve animasyonlarda düzenlenmektedir.

  Geri dönüş; Teknemiz Marmaris limanına geri döndüğünde ise sizi servislerimiz ile tekrar otelinize ya da alındığınız noktaya geri bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz günün geri kalan kısmını Marmaris merkezi, Marmaris limanı ve Marmaris kalesini ziyaret ederek geçirebilirler.

  Teknemiz Marmaris limanına geldiğinde lütfen tekne görevlilerinden geri dönüş servisi hakkında bilgi alınız.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Gün boyu sınırsız Alkollü içecekler
  👍 Gün boyu sınırsız meşrubat içecekler
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Alkollü içecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00

 • Yorumlar

  • V

   Veli

    Teşekkür ederim.
   • C

    Cansu

     Sercan bey ve ekibine teşekkür ederim.
    • B

     Banu

      Valla alkolün dibine vurduk.
     • H

      Haluk

       Biz Marmaris günlük turu için, Marmaris dışından günübirlik geldik. Yetkili arkadaşın bize gönderdiği konuma, çok ilgili bir ekip, şirketin büfesinde kahvaltımızı yaptık öyle tura katıldık. Yani tavsife ediyorum.
      • F

       Ferhan

        Teşekkür ederim.
       • İ

        İsmail

         Her şey için teşekkür ederim. Çok keyifli bir gün, tavsiye ederim.
        • G

         Gizem

          Teşekkür ederim.
         • G

          Gizem

           Teşekkür ederim.
          • H

           Halit

            Teşekkür ederim.
           • D

            Dogukan

             Teşekkür ederim.
            • S

             Serkan

              Teşekkür ederim.
             • S

              Serkan

               Teşekkür ederim.
              • V

               Volkan

                Daha önce Marmaris tatil paketlerine katılmıştık. Çok eğlenceli geçmişti, bu seferde Marmaris tekne turu için rezervasyon yaptık. Her şey için teşekkür ederiz.