Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris Jeep Safari Rezervasyonu

Marmaris jeep safari turu, Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Turgut şelalesinde yüzme molası ve çevrede bulunan tarihi yapıtları ziyaret ediyoruz. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen bütün misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Marmaris jeep safari turu Marmaris’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir.

Marmaris jeep safari turu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12) ₺ 250 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • jeep-safari-marmaris-1
  Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
  jeep-safari-marmaris-3
  jeep-safari-marmaris-2

  Marmaris jeep safari turu güzergah

  Marmaris jeep safari turu sabah 09:30 ile 16:00 arasında yapılmaktadır. Otelinizde sizi jeepler ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasında diğer araçların gruba katılmasını bekliyoruz.

  Marmaris jeep safari rotası içerisinde sırasıyla; Arazi sürüşü, Su savaşları, Hisarönü körfezi, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve Şelale ziyaret edilmektedir. Marmaris Jeep safari rotası öncelikle arazı sürüşü ‘Off-Road’ ile başlamaktadır. Ortalama 2 saat süren arazı sürüşü sırasında jeepler arasında su savaşları yapılmaktadır.

  Araçlarımız araziden asfalt yola Hisarönü körfezinden çıkmakta ve denize sıfır olarak yolculuğa devam edilmektedir. Marmaris’in çevresinde bulunan popüler koyları ve kasabaları ziyaret ederek Orhaniye köyüne varıyoruz.

  Orhaniye köyü denize sıfır bir Ege kasabasıdır. Bölge Dünyaca meşhur Kızkumu plajına ev sahipliği yapmaktadır. Kızkumu plajı özel kılan ise, denizin ortasında 400 - 500 metre boyunca uzanan ve denizi ikiye bölen kızıl renkteki plajıdır. Kızkumunun her iki tarafı da derin deniz olup, denizin tam ortasında 5 metre genişliğinde bir yol bulunmaktadır. Bölge bir çok efsaneye ve mitolojik hikaye ye ev sahipliği yapmaktadır. Kızkumu plajında 1 saat yüzme molası verilmektedir.

  Turgut köyü, bir sonraki mola yerimiz olup öğlen yemeği için burada safari turuna ara vermekteyiz.

  Turgut şelalesi, köyün hemen çıkışında bulunmaktadır. Bıçakla kesilmiş gibi ikiye ayrılan bir dağın eteğinde bulunan Turgut şelalesinde 1 saat mola verilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz buz gibi şelale sularında yüzebilirler. Şelale bölgesi, bir çok kafeterya ve restauranta ev sahipliği yapmaktadır.

  Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
  Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
  Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
  jeep-safari-marmaris-1

  Bir sonraki durağımız Turgut Şelalesi, burada 2 saat mola veriyoruz. isterseniz şelalenin buz gibi sularında yüzebilir ya da şelale etrafındaki tarihi yapıtları gezebilirsiniz. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir. İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir. Yemek servisinden sonra sizleri Orhaniye Köyü ve meşhur Kızkumu sahiline götürüyoruz. Kızkumu plajını ünlü yapan özelliği ise denizi ikiye ayıran 500 metreden daha uzun bir sahil şeridi olması öyle ki her iki tarafı derin deniz olan ve 5 metre enindeki bu toprak parçasının mitolojik hikayeside var. Burada 2 saatlik yüzme ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler. Marmaris'e geri dönüş yolunda, Marmaris'in çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

  Marmaris jeep safari turu her gün saat 09:30 ile 17:00 arasında düzenlenmektedir.

  tatilmoni-12032021-021257-001
 • Marmaris Jeep Safari Turu

  Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Marmaris’in doğal güzelliklerini keşfetmek, Dünyaca meşhur plajlarda yüzmek ve eşsiz manzarayı seyretmenin en eğlenceli yolu Marmaris jeep safari ile yaşanmaktadır.

  Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Marmaris jeep safari turu Marmaris’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir. Araçlarımız 8 ve 10 kişilik olup, tüm koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmaktadır.

  Marmaris jeep safari rotası

  Başlıca ziyaret ettiğimiz noktalar; Meşhur Kızkumu plaji, Turgut şelalesi, Hisarönü köyü, arazi sürüşü ve su savaşları yapılmaktadır. Jeeplerimiz her yaş grubuna uygundur. 8 – 10 kişilik ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde tasarlanmıştır. Bu turumuz öğlen yemekleridir.

  Gezi sabahı sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde orman yollarında arazi sürüşü( off-road ) yapıyoruz. Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

  Marmaris jeep safari fiyatları

  Marmaris jeep safari turu için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Safari turları yarım gün, tam gün ve gece turları olarak farklı programlar halinde düzenlenmektedir. Firmamız bünyesinde, Marmaris jeep safari fiyatlandırması tam günlük olarak planlanmaktadır. Turumuz sabah 09:30 ile 16:00 arasında gerçekleşmektedir.

  Marmaris jeep safari rezervasyonu

  Marmaris jeep turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Jeep safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris jeep turu için konakladığınız otelden sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve safari transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Seyahat sigortası
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
  ❌ Su savaşı ekipmanı

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:30
  ✅ Buluşma noktası hareket 10:15
  ✅ Geri dönüş 16:00

 • Yorumlar

  • b

   berkay

    Marmaris jeep safariyi çok tavsiye ediyorum. Özellikle su savaşı çok eğlenceli geçti.
   • G

    Gizem

     Teşekkürler Tatilmoni, Teşekkürler Sercan bey. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
    • Ş

     Şebnem

      Çok eğlenceli bir aktivite, herkese tavsiye ederim.
     • Ş

      Şebnem

       Çok eğlenceli bir aktivite, herkese tavsiye ederim.
      • m

       müge

        Her şey için teşekkür ederim. Çok keyifli bir gün, tavsiye ederim.
       • V

        Veli

         Teşekkür ederim.
        • C

         Canan

          Sercan bey ve ekibine teşekkür ederim.
         • T

          Tolga

           Biz Marmaris günlük turu için, Marmaris dışından günübirlik geldik. Yetkili arkadaşın bize gönderdiği konuma, çok ilgili bir ekip, şirketin büfesinde kahvaltımızı yaptık öyle tura katıldık. Yani tavsife ediyorum.
          • İ

           İlker

            Her şey için teşekkür ederim. Çok keyifli bir gün, tavsiye ederim.
           • S

            Suat

             Biz daha önce Tatilmoni den Marmaris tatil paketlerine katılmıştık. Çok eğlenceli geçmişti, bu seferde Marmaris jeep safari turu için rezervasyon yaptık. Her şey için teşekkür ederiz.
            • T

             Tuğçe

              Her şey için teşekkür ederim. Çok keyifli bir gün, tavsiye ederim.
             • E

              Enes

               Teşekkür ederim.