Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Marmariste gezilecek yerler

Marmaris jeep safari turu, Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Turgut şelalesinde yüzme molası ve çevrede bulunan tarihi yapıtları ziyaret ediyoruz. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen bütün misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Marmaris jeep safari turu Marmaris’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir.

Marmaris jeep safari turu güzergah

Başlıca ziyaret ettiğimiz noktalar; Meşhur Kızkumu plaji, Turgut şelalesi, Hisarönü köyü, arazi sürüşü ve su savaşları yapılmaktadır. Jeeplerimiz her yaş grubuna uygundur. 8 – 10 kişilik ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde tasarlanmıştır. Bu turumuz öğlen yemekleridir.

Gezi sabahı sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde orman yollarında arazi sürüşü( off-road ) yapıyoruz. Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

jeep-safari-marmaris-1
Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
jeep-safari-marmaris-3
jeep-safari-marmaris-2

Bir sonraki durağımız Turgut Şelalesi, burada 2 saat mola veriyoruz. isterseniz şelalenin buz gibi sularında yüzebilir ya da şelale etrafındaki tarihi yapıtları gezebilirsiniz. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir. İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir. Yemek servisinden sonra sizleri Orhaniye Köyü ve meşhur Kızkumu sahiline götürüyoruz. Kızkumu plajını ünlü yapan özelliği ise denizi ikiye ayıran 500 metreden daha uzun bir sahil şeridi olması öyle ki her iki tarafı derin deniz olan ve 5 metre enindeki bu toprak parçasının mitolojik hikayeside var. Burada 2 saatlik yüzme ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler. Marmaris'e geri dönüş yolunda, Marmaris'in çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Marmaris jeep safari turu her gün saat 09:30 ile 17:00 arasında düzenlenmektedir.

Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
Marmaris jeep safari, Marmaris safari turu, Jeep safari Marmaris, Marmaris jeep safari fiyatları
jeep-safari-marmaris-1
Marmaris ve Çevresi ⤵️

Marmaris, Datça yarımadasında yer almaktadır. Marmaris'in çevresi çoğrafi acıdan çok zengin ve bir çok irili ve ufaklı koya, adaya ve popüler tatil kasabalarına ev sahipliği yapmaktadır. Marmaris'in dört yanı Dünyaca popüler tatil merkezlerini barındırmaktadır.

Marmaris'in Doğusunda Fethiye, Batısında Akyaka, Güneyinde Datça ve Kuzeyinde Bodrum yer almaktadır. Bulunduğu konumdan dolayı bir çok tatilcinin ziyaret noktası olan Marmaris'e bağlı bir çok meşhur Ege kasabasıda yer almaktadır.

Marmaris'in başlıca meşhur ege kasabaları;

İçmelerSelimiye
TurunçBozburun
ÇiftlikSöğüt
KumlubükHisarönü
TurgutOrhaniye

İçmeler, Marmaris'e sadece 9 km mesafede yer almaktadır. Marmaris sahil şeridi kesintisiz olarak İçmeler'e kadar ulaşmaktadır. Marmaris'te toplamda 12 km. sahil şeridi bulunmaktadır.

Turunç, Marmaris'e sadece 30 km mesafede yer almaktadır. Ufak ve şirin bir ege kasabası olan Turunç'ta bir çok balık restauranı bulabilmek mümkündür. Turunç'a hem kara yolu hemde taksi bot denilen ufak piyade tekneleri ile gidebilirsiniz.

Çiftlik, Marmaris'e ortalama 45 km. mesafede bulunmaktadır. Marmaris körfezinin en uc noktasında bulunan Çiftlik, çok sakin bir mahalledir. Denizi çok berrak ve tertemizdir.

Selimiye, Marmaris'e ortalama 50 km mesafede bulunmaktadır. Bir çok butik otele ev sahipliği yapan bölge, son dönemde çok popüler olmuştur.

Bozburun, Marmaris'e ortlalama 55 km mesafede bulunmaktadır. Selimiye ile yan yana olan Bozburun, çevresindeki eşsiz koyları ile Dünyaca bilinmektedir. Bozburun, tekne yapın atölyeleri ve butik turizm işletmeleri ile marka olmuştur.

Söğüt, Marmaris yarım adasının en ucunda yer almaktadır. Simi adası ile karşı karşıya olan Söğüt köyü tam olarak tatilcilere ege kasabası atmosferini yaşatmaktadır.

Orhaniye, Kızkumu plajı olarak bilenen Dünyaca meşhur plajı ile bir çok tatilcinin ziyaret noktasıdır. Kızkumu plajı, denizin tam ortasında ortalama 450 metrelik sığ yolu ile bilinmektedir. İlginç olan ise bu sığ yolun her iki tarafıda derin denizdir.

Marmaris Jeep Safari Turuna Katılım ⤵️

Jeep safari turuna 7'den 77'ye her yaştan misafir katılabilir. Araçlarımız 10 kişilik ve her koltukta emniyet kemeri bulunmaktadır. İçmeler merkezinde konaklayan misafirlerimizi saat 09:15'de Marmaris merkezinde konaklayan misafirlerimizi 09:30'da otellerinden jeepler ile alıyoruz. Marmaris dışından gelen misafirlerimizi ise ofisimize davet ediyoruz ve saat 09:10'da ofisimizde hazır olmalarını rica ediyoruz.

Araçlarımızda içecek servisi, buzdolabı bulunmamaktadır. Misafirlerimiz kendi içeceklerini yanına alabilir aynı zamanda safari sırasında mola verdiğimiz yerlerde de içecek temin edebilirsiniz.

Safari turu sırasında yüzme molaları ve su savaşı düzenlenmektedir. Misafirlerimizden sahile gidiyormuş gibi hazırlanmalarını rica ederiz. Tur sırasında bolca ıslanmacağınız için dijital eşyalarının plastik poşet içerisine koymanızı tavsiye ederiz.

Ödeme koşulları için tıklayınız ⤵️

👉 Özellikle okulların kapanması ile birlikte yaşanan yoğunluğu önlemek adına önceden rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

👉 Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü ya da bir gün öncesinde buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

👉 Şehir dışından günübirlik gelecek misafirlerimize telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır.

DAHİL OLANLAR;

✅ Öğle yemeği
✅ Mesire yerleri giriş ücretleri
✅ Rehberlik hizmeti
✅ Ferdi kaza sigortası

DAHİL OLMAYANLAR;

❌ Fotoğraf ve video çekimi
❌ Su tabancası
❌ Alkollü ve alkolsüz içecekler
❌ Fast Food ve Aparatif yiyecekler

YANINIZA ALMAYAN UNUTMAYIN;

👍 Havlu
👍 Mayo (Bikini)
👍 Kamera - Fotograf makinası
👍 Güneş Kremi
👍 İlave T-shirt
👍 Eşyalarınız için Su geçirmez kılıf ya da poşet

Marmaris Jeep Safari Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 80
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 50
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®