Marmaris Korsan Tekne Turu

Marmaris korsan tekne turu, Marmaris tekne turları, Marmaris korsan teknesi, Korsan tekne turu fiyatları, Marmaris koyları
marmaris-kosan-tekne-turu-2
marmaris-kosan-tekne-turu-8
marmaris-kosan-tekne-turu-3
marmaris-kosan-tekne-turu-6

Marmaris korsan tekne turu, son dönümde Marmaris’te çok popüler bir hal aldı ve daha önce normal tekne turuna katılmış veya farklı bir günübirlik aktivite denemek isteyen misafirlerimizin yoğun ilgisi almaktadır. Bu turumuz gün boyu sınırsız alkolsüz içecek içermektedir. Çocuklu aileler içinde animasyon ekibi mevcuttur, böylece çocuklar bütün gün animasyon ekibi ile onlar için hazırlanmış bölgede eğlenecekler ve hem ebeveynleri hem de sizler rahatlıkla eğlenebileceksiniz.

Marmaris korsan tekne turu, tekneleri gezelim görelim ve yeni yerler keşfedelim tarzı değil daha çok yüzelim, eğlenelim, animasyonlara katılıp, köpük partisinde Dj canlı performansı ile dans edelim tarzında planlanmaktadır.

Marmaris'te 4 farklı korsan teknesi bulunmaktadır, teknelerin her biri aynı özelliklere sahip ve bu günlük turu aynı şekilde düzenlemektedir. Tekne turu sabah 09:30 ile 17:00 arası düzenlenmektedir. Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi

Marmaris korsan tekne turu güzergahı

Sabah 09:15’de otelinizden servisimiz ile alıyoruz ve limandaki teknemize transfer ediyoruz. Tekne 10:00 da limandan ayrılmaktadır. İlk durağımız Kumlubük koyu ve 1 saat yüzme molası verilmektedir. Teknemizde bulunan 2 farklı bar bütün gün açıktır ve arzu ettiğiniz zaman alkollü veya alkolsüz içecek alabilirsiniz ve fiyata dahildir. Öğlen yemeği, teknenizde açık büfe olarak servis edilir ve arzu etiğiniz kadar yemek alabilirsiniz.

2. Durağımız yeşil deniz koyu ve 1 saat yüzme molası verilmektedir. Arzu ederseniz teknemizden deniz gözlüğü temin edebilirsiniz ya da bir çok misafirimiz yaptığı gibi sahile yüzebilirsiniz. Açık denizde yüzme konusunda kendine güvenemeyen misafirlerimiz için yüzme yelekleri mevcuttur.

Yeşil denizden ayrıldıktan sonra teknemizde animasyon showları ve köpük partisi yapılmaktadır. Bir diğer önemli detay ise korsan teknesinde çocuklar içinde animasyon ekibi bulunmaktadır. Çocuklu aileler eğlenirken, çocuklarınızda animasyon ekibi ile çocuklar için ayrılmış bölmede eğlenmeye devam etmektedir.

marmaris-kosan-tekne-turu-7
marmaris-kosan-tekne-turu-4
marmaris-kosan-tekne-turu-5
marmaris-kosan-tekne-turu-9
Ödeme koşulları için tıklayınız;

Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Dahil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis (Otele),Öğle yemeği (Barbekü),Sınırsız alkolsüz içecek gün boyu, Animasyonlar, Köpük partisi, Şezlong Kullanımı, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar;

Fotoğraf ve video çekimi, Alkollü ve Export içecekler, Hediyelik eşyalar

Marmaris korsan tekne turu fiyatları, Marmaris korsan tekne turu rezervasyonu

Marmaris Korsan Tekne Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 75
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 100
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 120
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®