Marmaris Paragliding (Paramotor)

Paragliding marmaris, Marmaris extreme aktiviteler, marmaris paramotor, marmaris sıradışı sporlar, marmaris aktiviteleri
paramotor-3
paramotor-2
paramotor-1

Marmaris Paragliding

Stresten sıyrılmak, boca eğlenmek ve kuşlar gibi gökyüzünde özgürce uçmak isteyenler için Marmaris paragliding aktivitesini tavsiye ediyoruz. Ekstreme hava sporları arasında en popüler olan Paramotor Paragliding, Marmaris’te yeni katılımcılarını bekliyor.

Deniz seviyesinden pervaneli motor yardımı ile kalkış yaparak, dakikalar içerisinde yüzlerce metre yüksekliği ulaştığımız Paramotor paragliding, eğitmen eşliğinde ortalama 20-25 dakika uçuş imkanı sunmaktadır.

Gökyüzünde kuşlar gibi süzülmenin, olağan üstü güzellikte manzaranın keyfini çıkarmanın ve bol bol aksiyon yaşamanın en güvenli ve eğlenceli yolu Marmaris paragliding aktivitesine katılmaktan geçiriyor.

Deneyimli ve lisanslı pilotlar ile sizleri özgürce uçma hayallerinizi gerçekleştirmeyi sağlıyoruz. Havada arzu ettiğiniz şekilde aşağıya ya da yukarıya yönlerde gidebilir, eğitmen ile birlikte arzu ettiğiniz gibi uçuş yapabilirsiniz.

Kimler katılamaz;

 • Erkekler için kilo sınırı maksimum 110 kg, kadınlarda ise 90 kg.
 • 7 yaşın altındaki çocuklar uçamaz.
 • Heyecana bağlı tetiklenebilecek rahatsızlığı bulunanlar (tansiyon, kalp, panik atak)
 • Vertigo, astım (ileri seviye),sarah, diabetik rahatsızlığı olanlar uçuşa katılamaz.
 • Hamileler uçuşa katılamaz.
Marmaris Paragliding (Paramotor)
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®