Marmaris Su Sporları - Fly Board

Marmaris Fly board

Marmaris su sporları bünyesinde bulunan diğer aktivitelerden çok farklı olarak Fly board aktivitesi son bir kaç yıldır çok popüler olmuştur.

Katılımcının ayaklarına bağlanan özel üretim bir ekipman aracılığı ile yapılan Marmaris Fly board aktivitesi için bir eğitmen sizi jet-ski ile yönlendirmektedir. Marmaris fly board aktivitesi toplamda 15 dakika sürmektedir.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 850 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris su sporları, Su sporları Marmaris, Marmaris fly board

  Su sporları bünyesinde düzenlenen bir çok aktiviteden birisi olan Fly board aktivitesini yapmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. Ayakkabı şeklinde giyilen ekipmanlar sayesinde yapılan bu aktivite için sadece iyi bir dengeye sahip olmak yeterlidir. Katılımcı aktiviteye başladığı zaman kısa süre içerisinde bulunduğu duruma kolaylıkla alışabilmektedir.

  Marmaris su sporlarına katılmak isteyen misafirlerimizi servisimiz ile otelden alıyoruz ve aktivite sonunda tekrar bırakıyoruz.

 • Marmaris Fly Board tehlikeli mi?

  Su sporları, sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kategorisinde yer almaktadır. Su sporları bünyesinde düzenlenen bazı aktiviteler tehlikelidir. Aktivite sırasında olumsuz hava şartları, ekipman arızası ya da kaza durumları yaşanabilmektedir. Çoğunlukla oluşan tehlikeli durumlar, katılımcılardan kaynaklanan hatalardan oluşmaktadır.

  Oluşabilecek tehlikeli durumlar için su sporları personeli sürekli eğitilmekte, tehlikeler önlenebilmesi için kurallar oluşturulmakta ve katılıcılar bilgilendirilmektedir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu

  Marmaris su sporlarında bulunan her bir aktivitenin kendi fiyatlandırması bulunmaktadır. Birden fazla aktivite talep edildiğinde ya da grup katılımlarında özel fiyat teklifi sunulabilir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Marmaris su sporları belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris su sporları için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Marmaris su sporları biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise aktivite saati ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Katılımcı: 1 Kişi veya 2 kişi
  👍 Süre: 15 dk.
  👍 Geliş servisi
  👍 Dönüş Servisi
  👍 Ekipman

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği
  ❌ Sigorta

  Tur Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 19:00