Marmaris Su Sporları - Fly Fish

Marmaris fly fish fiyatları

Marmaris su sporları bünyesinde yapılabilecek en eğlenceli ve adrenalin hissinin zirve yapacağı aktivitelerin başında gelen Marmaris Fly Fish aktivitesi toplamda 10 dakika sürmektedir.

Güçlü sürat teknesi ile çekilerek yapılan bu Marmaris su sporları aktivitesi ile bir anda kendinizi havada ya da suyun üzerinde kızak gibi kayan bir botun üzerinde bulabiliyorsunuz. Henüz bir su sporu aktivitesi denemediyseniz, listenizin ilk başına bu aktiviteyi koymanızı tavsiye ederiz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 270 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris su sporları, Su sporları Marmaris, Marmaris fly fish

  Marmaris Fly Fish nasıl yapılır

  Fly fish botuna 1 kişi, 2 kişi ya da 3 kişi aynı anda binebilmektedir. Kuvvetli bir motoru olan sürat teknesini tarafından çekilen bot, her dalgaya girdiğinde hava kalkar ve tekrar suya iner. Her havaya kalktığında sizde daha fazla adrenalin hissedeceksiniz.

  Ortalama 5 metre yüksekliğe kadar kalkan Fish Fish botu, size aksiyon dolu dakikalar yaşatacaktır.


  tatilmoni-17032021-125025-001
 • Marmaris Fly Fish tehlikeli mi?

  Su sporları, sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kategorisinde yer almaktadır. Su sporları bünyesinde düzenlenen bazı aktiviteler tehlikelidir. Aktivite sırasında olumsuz hava şartları, ekipman arızası ya da kaza durumları yaşanabilmektedir. Çoğunlukla oluşan tehlikeli durumlar, katılımcılardan kaynaklanan hatalardan oluşmaktadır.

  Oluşabilecek tehlikeli durumlar için su sporları personeli sürekli eğitilmekte, tehlikeler önlenebilmesi için kurallar oluşturulmakta ve katılıcılar bilgilendirilmektedir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu

  Marmaris su sporlarında bulunan her bir aktivitenin kendi fiyatlandırması bulunmaktadır. Birden fazla aktivite talep edildiğinde ya da grup katılımlarında özel fiyat teklifi sunulabilir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Marmaris su sporları belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris su sporları için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Marmaris su sporları biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise aktivite saati ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Katılımcı: 1 Kişi veya 2 kişi
  👍 Süre: 15 dk.
  👍 Geliş servisi
  👍 Dönüş Servisi
  👍 Ekipman

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği
  ❌ Sigorta

  Tur Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 19:00