Marmaris Su Sporları - Jet Ski

Marmaris jet ski fiyatları

Marmaris su sporları bünyesinde düzenlenen Jet-ski aktivitesi ile eğlenceli dakikalar geçirmek, bolca hız yapmak ve aynı zamanda farklı aksiyon tecrübesi için en ideal aktivitedir.

Marmaris Jet-ski aktivitesine 18 yaşında ve üzerindeki herkes rahatlıkla katılabilir. Herhangi bir tecrübe, lisans ya da ehliyetinizin olmasına gerek yoktur.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
1 kişi ₺ 490 ₺ 0
2 kişi ₺ 500 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris su sporları, Su sporları Marmaris, Marmaris jet ski, Marmaris jet ski fiyatları

  Araçlarımızı tek kişi ya da iki kişi rahatlıkla kullanabilir. 1400 cc motorlara sahip olan jet-skiler ortalama 40 deniz mili yani ortalama 65 km/saat hızına kadar çıkabilmektedir.

  Su sporları sırasında katılımcının can yeleği giymesi zorunludur. Bu aktivitemize her yaş rahatlıkla katılabilmektedir. Katılımcının su sporlarına katılabilmesi için yüzmeyi bilmesine gerek yoktur.

  Aktivitemiz toplamda 15 dakika araç kullanımı ile yapılır.


 • Marmaris Jet-ski tehlikeli mi?

  Marmaris jet-ski tehlikeli mi sorusu çoğunlukla karşılaştığımız bir soru değil fakat biliyoruz ki birçok katılımcının aklında olan fakat çoğunlukla sormaya çekindiği bir sorudur.

  Su sporları, sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kategorisinde yer almaktadır. Su sporları bünyesinde düzenlenen bazı aktiviteler tehlikelidir. Aktivite sırasında olumsuz hava şartları, ekipman arızası ya da kaza durumları yaşanabilmektedir. Çoğunlukla oluşan tehlikeli durumlar, katılımcılardan kaynaklanan hatalardan oluşmaktadır.

  Oluşabilecek tehlikeli durumlar için su sporları personeli sürekli eğitilmekte, tehlikeler önlenebilmesi için kurallar oluşturulmakta ve katılıcılar bilgilendirilmektedir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu

  Marmaris su sporlarında bulunan her bir aktivitenin kendi fiyatlandırması bulunmaktadır. Birden fazla aktivite talep edildiğinde ya da grup katılımlarında özel fiyat teklifi sunulabilir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Marmaris su sporları belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris su sporları için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Marmaris su sporları biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise aktivite saati ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Katılımcı: 1 Kişi veya 2 kişi
  👍 Süre: 15 dk.
  👍 Geliş servisi
  👍 Dönüş Servisi
  👍 Ekipman

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği
  ❌ Sigorta

  Tur Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 19:00

 • Yorumlar

  • M

   Metin

    Çok eğlenceli, tavsiye ediyorum.
   • C

    Canan

     2 kişi birlikte kullandık, değişimli olarak. Tatilmoni ye teşekkür ederim, tavsife ediyorum.