Marmaris Su Sporları - Ringo Botu

Marmaris ringo fiyatları

Marmaris su sporları bünyesinde düzenlenen birçok aktivite birbirinin benzeri olsa da her birinin yaşattığı heyecan, eğlence ve hissi birbirinden çok farklıdır.

Marmaris ringo su sporları, kuvvetli motoru olan sürat teknesi tarafından çekilerek yapılan bir su sporu aktivitesidir. Ortalama 15 dakika süren bu aktivite minimum 2 kişi ve maksimum 4 kişi ile yapılmaktadır. Her katılımcı kendi ringo botuna binmektedir.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 190 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris su sporları, Su sporları Marmaris, Marmaris ringo

  Marmaris su sporları bünyesinde düzenlenen Mambo, Matrix ve Great Mamble aktiviteleri, birbirlerine çok benzemelerine rağmen her biri katılımcılara farklı bir heyecan ve adrenalin yaşatıyor.

  Her bir katılımcı aktiviteye katılmadan önce can yeleği giymekle yükümlüdür. Aktiviteye başlamadan tekneyi kullanan eğitmene nasıl bir beklentiniz olduğunu söylerseniz, bir o kadar eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hızlı, yavaş, aksiyonlu ya da bol slalomlu gibi bir çok farklı deneyim sizi bekliyor.

 • Marmaris Ringo turu tehlikeli mi?

  Su sporları, sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kategorisinde yer almaktadır. Su sporları bünyesinde düzenlenen bazı aktiviteler tehlikelidir. Aktivite sırasında olumsuz hava şartları, ekipman arızası ya da kaza durumları yaşanabilmektedir. Çoğunlukla oluşan tehlikeli durumlar, katılımcılardan kaynaklanan hatalardan oluşmaktadır.

  Oluşabilecek tehlikeli durumlar için su sporları personeli sürekli eğitilmekte, tehlikeler önlenebilmesi için kurallar oluşturulmakta ve katılıcılar bilgilendirilmektedir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu

  Marmaris su sporlarında bulunan her bir aktivitenin kendi fiyatlandırması bulunmaktadır. Birden fazla aktivite talep edildiğinde ya da grup katılımlarında özel fiyat teklifi sunulabilir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Marmaris su sporları belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris su sporları için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Marmaris su sporları biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise aktivite saati ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Katılımcı: 1 Kişi veya 2 kişi
  👍 Süre: 15 dk.
  👍 Geliş servisi
  👍 Dönüş Servisi
  👍 Ekipman

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği
  ❌ Sigorta

  Tur Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 19:00