Marmaris Su Sporları

Marmaris su sporları fiyatları

Marmaris Su Sporları ile birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerden sizin için en uygun olanı seçebilir, katılmak istediğiniz gün sizi özel servisimiz ile otelinizden ya da bulunduğunuz noktadan alabiliriz.

Hayatı renklendirmek, biraz aksiyon ve adrenalin dolu vakit geçirmek için sizi Marmaris su sporlarımıza bekliyoruz. Su sporları bünyesinde düzenlediğimiz birçok aktivite sıra dışı sporlar (Extreme sporlar) sınıfında yer almaktadır.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Banana kişi başı
(15dk.)
₺ 170 ₺ 0
Big Mable kişi başı
(15dk.)
₺ 190 ₺ 0
Matrix kişi başı
(15dk.)
₺ 190 ₺ 0
Fly Fish kişi başı
(15dk.)
₺ 270 ₺ 0
Jet-Ski kişi başı
(15dk.)
₺ 490 ₺ 0
Jet-Ski 2 kişi
(15dk.)
₺ 500 ₺ 0
Parasailing kişi başı
(15dk.)
₺ 600 ₺ 0
Parasailing iki kişi
(15dk.)
₺ 850 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris su sporları, Su sporları Marmaris, Marmaris parasailing, Marmaris Jet ski, Marmaris ringo, Marmaris deniz paraşütü

  Su sporları bünyesindeki aktiviteler bireysel ve grup aktiviteleri olarak iki farklı sınıfa ayrılmaktadır. Grup aktiviteleri için minimum 2 kişi katılım gerekmektedir. Bireysel aktivitelerde ise katılımcı tek başına ya da bir arkadaşı ile birlikte katılabilir.

  • Grup aktiviteleri; Banana, Matrix, Ringo, Great Mable, Fly fish
  • Bireysel aktiviteler; Jet-ski, Deniz paraşütü, Fly fish, Fly board

  Su sporları aktivitelerinin her biri ortalama 10 dakika ile 15 dakika arasında sürmektedir. Bu süre birçok kişi için az bir zaman gibi gelebilir fakat birçok su sporu aktivitesi için katılımcılar orta ve yüksek kondisyon (enerji) harcamaktadır.

  tatilmoni-16032021-181149-001
 • Marmaris Su Sporları tehlikeli mi?

  Marmaris su sporları tehlikeli mi sorusu çoğunlukla karşılaştığımız bir soru değil fakat biliyoruz ki birçok katılımcının aklında olan fakat çoğunlukla sormaya çekindiği bir sorudur.

  Su sporları, sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kategorisinde yer almaktadır. Su sporları bünyesinde düzenlenen bazı aktiviteler tehlikelidir. Aktivite sırasında olumsuz hava şartları, ekipman arızası ya da kaza durumları yaşanabilmektedir. Çoğunlukla oluşan tehlikeli durumlar, katılımcılardan kaynaklanan hatalardan oluşmaktadır.

  Oluşabilecek tehlikeli durumlar için su sporları personeli sürekli eğitilmekte, tehlikeler önlenebilmesi için kurallar oluşturulmakta ve katılıcılar bilgilendirilmektedir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu

  Marmaris su sporlarında bulunan her bir aktivitenin kendi fiyatlandırması bulunmaktadır. Birden fazla aktivite talep edildiğinde ya da grup katılımlarında özel fiyat teklifi sunulabilir.

  Marmaris su sporları rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Marmaris su sporları belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris su sporları için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Marmaris su sporları biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise aktivite saati ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Rehberlik Hizmeti

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Yiyecek
  ❌ Sigorta

  Tur Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 19:00
  10-15 dakika arası (Her bir aktivite)

 • Yorumlar

  • A

   Aydın

    Fiyatlar biraz yüksek fakat aktiviteler eğlenceli.
   • V

    Vedat

     Hizmet güzel, teşekkürler.
    • N

     Nurcan

      Su sporları ile jet-ski ve paraşüt yaptık, eğlenceli geçti.
     • M

      Metin

       Paket tatil kapsamında 3 aktivite yaptık ve eğlenceli geçti.
      • M

       Melis

        Biraz pahalı ama su sporlarını denemek istedik. Hoşumuza gitti ve tavsiye ederiz.