Marmaris Tekne Turu

Marmaris tekne turu rezervasyonu

Marmaris tekne turu, Marmaris ve çevresinde en çok tercih edilen aktivitelerden birisidir. Marmaris tekne turu ile yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz. Marmaris tekne turu öğlen yemeği ve günboyu SINIRSIZ meşrubat dahil olarak düzenlenmektedir.

Eğlenceli ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Teknelerimiz 2 katlıdır. Alt katı restauran ve oturma alanı, üst katı ise şezlonglar ve eğlence bölgesi olarak tasarlanmıştır. Her iki katta da içecek servisi için bar bulunmaktadır.

Marmaris tekne turu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş)
(Yemek + Sınırsız meşrubat)
₺ 210 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş)
(Yemek + Sınırsız meşrubat)
₺ 130 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-marmaris-hersey-dahil-tekne-turu_0001
  tatilmoni-marmaris-hersey-dahil-tekne-turu_0002
  tatilmoni-marmaris-hersey-dahil-tekne-turu_0001
  tatilmoni-marmaris-hersey-dahil-tekne-turu_0003

  Marmaris tekne turu güzergahı

  Marmaris tekne turu ile gün boyu Marmaris'in eşsiz koylarında yüzebilir, güneşlenebilir ve konforlu teknemizde düzenlenen eğlencelere katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marmaris tekne turu, sabah 09:30 ile 16:00 arasında yapılmaktadır. Sabah 09:15 servisimiz ile sizi otelinizden alıyoruz ve Marmaris limanında bulunan teknenize transfer ediyoruz.

  Marmaris tekne turu sırasında; Cennet adası, Akvaryum koyu, Dilek Mağarası, Amos, Turunç Kasabası ve Yeşil Deniz koylarını geziyoruz. Her yüzme molası 30 dakika yüzme olarak planlanmaktadır ve Turunç kasabasında 1 saatlik mola verilmektedir. Öğle yemeği, Turunç kasabasına varmadan önceki koyda servis edilmektedir ve fiyata dahildir.

  Marmaris tekne turu sonunda teknemiz Marmaris limanına yanaşmakta ve sizi servis araçlarımıza transfer edip otelinize bırakmaktayız. Bu eğlence dolu günü yaşamadan Marmaris’ten ayrılmamalısınız.

  tatilmoni-11062021-013948_0001
  tatilmoni-11062021-013948_0002
  tatilmoni-11062021-013948_0003
  tatilmoni-marmaris-hersey-dahil-tekne-turu_0001
  tatilmoni-11032021-224711-001
 • Marmaris tekne turu

  Marmaris’in en çok tercih edilen günlük turlarından birisi Marmaris tekne turu ile keyifli bir gün sizi bekliyor. Marmaris çevresindeki eşsiz koyları gezebilir, masmavi sularda yüzebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’in üç tarafı denizlerle çevrili, birçok irili ufaklı koylara ve adalara ev sahipliği yapmaktadır. Masmavi deniz ve yemyeşil ormanların buluştuğu, Ege’nin en gözde ve en özel bölgelerini sadece Marmaris tekne turu ile gezebilirsiniz.

  Marmaris tekne turu, misafirlerinin keyifli ve maksimum eğlenceli bir gün geçirmesi için özenle hazırlanmıştır. Sabah 09:45 ile 16:30 arasında düzenlediğimiz tekne turu öğlen yemekli ve içecekler sahil olarak planlanmaktadır. Teknemizin iki katlı olup, alt katında bulunan restaurant bölümünde oturabilir ve çevreyi izleyebilirsiniz ya da teknemizin üst katında bulunan şezlonglarda uzanarak gün boyu güneşlenebilirsiniz.Tekne turu sırasında birçok kere yüzme molası verilmektedir. Yüzme molaları ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Marmaris tekne turu sırasında, teknenin üst katında birçok eğlence ve animasyon düzenlenmektedir.

  Neden Marmaris tekne turu;

  Marmaris çevresinde bulunan ve karayolu ile ulaşım olmayan masmavi koyları ve adaları sadece Marmaris tekne turu keşfedebilirsiniz. Tekne turu hem hesaplı hem de her yaş grubundan misafirlerin rahatlıkla katılabileceği şeklide planlanmaktadır.

  Marmaris ve bölgesi birçok deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede birçok Caretta Caretta deniz kaplumbağaları ve yunus balıkları bulunmaktadır. Eğer şanslı gününüzdeyseniz bu deniz canlılarını gözlemleme ve izleme şansınız bulunmaktadır. Yüzme molası sırasında deniz gözlüğünüz ile birçok farklı balık türünü görme şansını elde edebilirsiniz.

  Tekne turumuz üç farklı konsept ile düzenlenmektedir.-Öğlen yemekli; Sadece öğlen yemeği dahil olup, tüm içecekler ek ücret ile servis edilir.-Meşrubat dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat dahil, tüm alkollü içecekler ek ücret ile servis edilir.

  -Her şey dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat ile alkol dahil, export içecekler ek ücret ile servis edilir.

  Marmaris koyları

  Marmaris tekne turu sırasında gezilen koylar ise; Cennet (Kızılkum) adası, Akvaryum koyu, Fosforlu mağara, Kumlubük plajı, Turunç köyü, Yeşil deniz, Amos koyu

  Cennet adası, Marmaris’in tam karşısında yer almaktadır. Çok büyük bir ada olan Cennet adasının bir tarafı Ege denizine ve diğer tarafı Akdenize bakmaktadır. Tekne turu sırasında Cennet adası etrafında tur atılmaktadır.

  Akvaryum koyu, tekne turu sırasında ilk molamızı verdiğimiz Akvaryum koyu adını tertemiz suyundan almaktadır. Denizin altını teknemizden rahatlıkla izleyebildiğiniz gibi birçok deniz canlısına ev sahipliği yapan bu koyda yüzme molası da verilmektedir.

  Fosforlu mağara, bu bölgedeki suyun akıntı hızından dolayı yüzmek tehlikelidir fakat teknemiz kısa bir mola vermektedir. Hakkında birçok hikaye bulunan mağarada, bir rivayete göre bozuk para atıldığında dileğiniz en kısa sürede gerçekleşir. Bir diğer rivayete göre ise; mağara içerisine yansıyan güneş ışığının oluşturduğu fosforlu suya uzun süre bakarsanız deniz kızlarını görmek mümkün olur.

  Turunç köyü, ufak ve şirin bir Ege kasabası olan Turunç bölgesinde teknemiz 1 saat mola vermektedir. Arzu ederseniz köy içerisinde gezebilir ya da sahilden denize girebilirsiniz.

  Yeşil deniz ve Amos koyları, tekne turu sırasında yüzme molası verdiğimizi koylardır. Bu koylara kara yolu bulunmamaktadır. Sadece tekne turu ile gelebileceğiniz bu koylarda yüzmek size çok keyifli gelecektir.

  Marmaris tekne turu fiyatları

  Marmaris’te tekne turuna katılmak için birçok farklı tekne seçeneği bulunmaktadır. Teknelerin bazıları çok eski ve salaş durumda iken bazıları ise çok temiz ve yeni teknelerdir. Bazı tekneler misafir memnuniyetine önem vermezken bazıları ise tamamen misafir memnuniyetini için çabalar.

  Her bütçeye ve misafir talebine uygun bir tekne olduğu gibi tekne seçimi yaparken misafirlerimizin bu durumu göz önünde bulundurmasını tavsiye ediyoruz. Marmaris tekne turu fiyatları ise katılacağınız tekne turu konseptine ve teknenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

  Marmaris tekne turu rezervasyonu

  Marmaris tekne turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Tekne turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris tekne turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tekne turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Otelden alınış
  👍 Otele geri bırakma
  👍 Alkollü ve alkolsüz içecekler opsiyonlu
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Alkollü içecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00

 • Yorumlar

  • B

   Berk

    Bugüne kadar katıldığım en eğlenceli aktivitelerden birisiydi. Hem çalışanlar, hem tekne hemde hizmet tek kelime ile harikaydı. Tavsiye ederim!
   • G

    Gamze

     Her şey çok güzeldi, teşekkürler tatilmoni ailesi
    • A

     Asya

      Marmaris tekne turu kesinlikle efsane ve tek geçerim. Herkese tavsiye ederim.
     • K

      Kerem

       Teşekkür ederim.
      • E

       Eylül

        Kesinlikle efsane bir gün geçirdik
       • M

        Mustafa

         Teşekkürler, çok güzeldi.
        • A

         Azra

          Tavsiye ederim.
         • E

          Emir

           Güzel gündü, teşekkür ederim.
          • M

           Mehmet

            Tavsiye ederim.
           • E

            Ecrin

             Teşekkürler her şey için
            • A

             Ahmet

              Bu fiyata bu tur valla efsane
             • Ö

              Öykü

               Güzel gündü, teşekkür ederim.
              • H

               Hamza

                Tavsiye ederim, güzel tur
               • S

                Samet

                 Keyifli gün, eğlenceli birde gayet ucuz.
                • Y

                 Yıldız

                  Tekne çok güzel, tur çok güzel. Teşekkürler tatilmoni
                 • B

                  Buse

                   Teşekkürler tatilmoni, her şey çok güzel
                  • A

                   Abdul

                    Güzel tur ya
                   • E

                    Ela

                     Tavsiye ederim, güzel tur gerçekten
                    • B

                     Berrin

                      Keyifli vakit geçirdik, Marmaris'in koyları çok güzel
                     • E

                      Ecrin

                       Marmariste bir çok tura katıldım ama Marmaris tekne turu kesinlikle en güzeli
                      • H

                       Hidayet

                        Öğlen yemeği güzeldi, içecek dahil olması çok iyi çünkü hava çok sıcak, koylar çok güzel ve Marmaris tekne turu çok hesaplı gerçekten. Herkese tavsiye ediyorum.
                       • E

                        Ela

                         Bu turu çok beğendik, tavsiye ederim.