Marmaris yunus parkı

Yunus parkı Marmaris, Marmaris dolphin aquapark, Marmaris yunus havuzu, Marmaris aktivitesi

Marmaris yunus parkı

Marmaris yunus parkı ile doğal ortamlarında yunusları görebilir, onlara dokunabilir ve hatta arzu ederseniz yunuslarla yüzebilirsiniz. Herkesin ömründe muhakkak bir kere yapmak isteyeceği bu deneyimi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. “dolphinarium” Dünyada sayılı olan doğal yunus parklarından biriside Marmariste bulunmaktadır. Yunuslar doğal ortamlarında denizde bulunmaktadır. Her yunusa ait özel doktoru ve eğitmeni bulunmaktadır.

Yunus parkı programları Mayıs 2016 da yenilenmiştir. Bu unutulmaz deneyimi sonsuza dek hatırlayacaksınız.

Marmaris yunus Parkı bünyesinde 3 farklı program bulunmaktadır.
1- Yunus parkını ziyaret etme
2- Yunuslarla tanışma ve dokunma
3- Yunuslarla yüzme

Oturum saatleri: 11: 30/ 13:30 / 15:30 - Her gün

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 • Marmaris yunus parkı
 • Marmaris yunus parkı
 • Marmaris yunus parkı
 • Marmaris yunus parkı
 • Marmaris yunus parkı
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris
 • Yunus parkı Marmaris

1-Yunus parkını ziyaret etme; Marmaris yunus parkı ilk programıdır ve yunusları ziyaret edebilir ve onları yakından göre şansını elde edebilirsiniz. Arzu ederseniz fotoğraf çekebilir diğer programlara katılan misafirlerimizi gözlemleyebilirsiniz.

Yunus parkı programlarına limitli ziyaretçi alınmaktadır. Program saatleri gün içerisinde farklılık gösterebilir. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

2-Yunuslarla tanışma ve dokunma; Marmaris yunus parkı ikinci programı yunuslarla tanışmadır. Gün içerisinde sadece 4 defa düzenlenmektedir. Sizde yunuslara dokunmak ve onlarla tanışmak isterseniz, bu programımıza katılabilirsiniz.

Bu program içeriği; Yunus parkı ziyareti, onlar hakkında bilgi alma ve tanışma olmak üzere 3 kısımdan oluşuyor. Öncelikle eğitmenlerimizde yunuslar ve programlar hakkında bilgi alıyorsunuz. Sonrasında platform üzerinde oturarak yunuslarımız gözlemleme ve ardından deniz üzerinde yumuşak platformumuzda yerinizi alıyorsunuz ve yunuslar platformun üzerine yanınıza geliyorlar. Bu program içerisinde yunuslarla 11 farklı aktivite yapıyorsunuz. Toplamda 1 saat yunus parkında zaman geçirebiliyorsunuz. Aktivitelerden bazıları; Yunuslarla dans etme, halka oyunu, topla oynama, ona balık ver, öpücük alma ve tabiki onlara dokunma.
Arzu ettiğiniz kadar fotoğraf çekebilirsiniz.

3- Yunuslarla Yüzme; Marmaris yunus parkı 3. programı Yunuslarla yüzme programı ve diğer bütün programları kapsayan ‘full’ programdır. Bu program Yunus parkını ziyaret ve onlarla tanışma programlarını içerir. Toplamda 2 saatlik aktivitedir ve program içeriği aşağıda bulabilirsiniz.
Yunus Park'ı ziyaret programı; 45 dakika yunuslar hakkında bilgi alıp platformda oturup izleme programı.

Yunuslarla tanışma; 30 dakika boyunca yumuşak bir platformda yunus ile 11 farklı etkinlik yapmak.

Yunuslarla yüzme; Yunuslarla, doğal ortamlarında 30 dakika boyunca 13 farklı etkinlik gerçekleştirme.

Fiyatlar ve programlar Mayıs 2016'nın ilk haftasında güncellendi, artık yunuslarla daha uzun süre geçirebilecek ve çok daha eğlenceli.

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Marmaris yunus programı

Yunus parkı ziyaret, Yunuslarla tanışma, Yunuslarla yüzme

Marmaris yunus parkı
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®