Modern Türk Hamamı

Marmaris Türk hamamı Fiyatları

Geçmişten, günümüze Türk hamamı!

Modern Türk hamamı servisimiz ile rahatlama, yeniden doğma hissini yaşamak ve yoğun hayatın stresini atabilmeniz için sizi de bekliyoruz. Günün herhangi bir saatinde otelinizden servisimiz ile alıyor ve bırakıyoruz.

Türk hamamı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 • Marmaris hamam
  Marmaris hamam
  Marmaris hamam
  Marmaris hamam

  Toplamda 2 saat süren hamam servisimiz, Marmaris merkezinde bulunan 4 yıldızlı otelimizin bünyesinde gerçekleşmektedir. Hamamımıza geldiğinizde öncelikle terapistlerimiz tarafından mevcut programlar hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Soyunma kabinlerinde üstünüzü değişebilir, kilitli dolaplarımıza kişisel eşyalarınızı kilitleyebilirsiniz.

  Modern Türk hamamı içerisinde ilk olarak Saunamız da 10 dakika kadar terlemeniz ve vücudunuzdaki toksini atmanızı tavsiye ediyoruz. Sauna odasında sonra, sizi hamama (mermer odamıza) alıyoruz. Sırasıyla kese ve sonrasında köpük masajı servisi yapılıyor. Arzu ettiğiniz taktirde bayanlar için bayan masör servisimiz mevcuttur. Arzu ettiğiniz kadar hamamda kalabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde, kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Hamam sonrası rahatlamak için havuzumuzu tavsiye ederiz. Kısa bir dinlenme molasından sonra sizi masaj odalarımıza bekliyoruz. 20 dakikalık komple vücut masajı sizi bekliyor.

  tatilmoni-19032021-161906-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!;

  • Havlu
  • Mayo
  • Kamera
  • Güneş Kremi
  • Müzik çalar
  • Dergi veya gazete

  Marmaris Suparkı rezervasyonu

  Marmaris Suparkı rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Suparkı belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris Suparkı için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş-Dönüş Servis,
  👍 Ferdi kaza sigorta,
  👍 Sauna,
  👍 Kese,
  👍 Köpük Masajı,
  👍 Kapalı yüzme havuzu,
  👍 20 dakika komple vücut masajı

  Dahil Olmayanlar;
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi,
  ❌ İçecekler,
  ❌ Ek ücret karşılığı daha uzun süreli masaj hizmeti

  Açılış/Kapanış Saatleri;

  ✅ Açılış 09:00
  ✅ Kapanış 18:00