Modern Türk Hamamı

Marmaris Türk hamamı, Sauna, Masaj, Marmaris Hamam hizmeti, Marmaris modern hamam, Marmaris etkinlikleri, Marmaris yapılabilecek şeyler
Marmaris hamam
Marmaris hamam
Marmaris hamam
Marmaris hamam

Geçmişten, günümüze Türk hamamı!

Modern Türk hamamı servisimiz ile rahatlama, yeniden doğma hissini yaşamak ve yoğun hayatın stresini atabilmeniz için sizi de bekliyoruz. Günün herhangi bir saatinde otelinizden servisimiz ile alıyor ve bırakıyoruz. Toplamda 2 saat süren hamam servisimiz, Marmaris merkezinde bulunan 4 yıldızlı otelimizin bünyesinde gerçekleşmektedir. Hamamımıza geldiğinizde öncelikle terapistlerimiz tarafından mevcut programlar hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Soyunma kabinlerinde üstünüzü değişebilir, kilitli dolaplarımıza kişisel eşyalarınızı kilitleyebilirsiniz.

Modern Türk hamamı içerisinde ilk olarak Saunamız da 10 dakika kadar terlemeniz ve vücudunuzdaki toksini atmanızı tavsiye ediyoruz. Sauna odasında sonra, sizi hamama (mermer odamıza) alıyoruz. Sırasıyla kese ve sonrasında köpük masajı servisi yapılıyor. Arzu ettiğiniz taktirde bayanlar için bayan masör servisimiz mevcuttur. Arzu ettiğiniz kadar hamamda kalabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde, kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Hamam sonrası rahatlamak için havuzumuzu tavsiye ederiz. Kısa bir dinlenme molasından sonra sizi masaj odalarımıza bekliyoruz. 20 dakikalık komple vücut masajı sizi bekliyor.

Yanınıza almayı unutmayın!; Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Müzik çalar, Dergi veya gazete

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, ferdi kaza sigorta, Sauna, Kese, köpük Masajı, Kapalı yüzme havuzu, 20 dakika komple vücut masajı.

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler, Ek ücret karşılığı daha uzun süreli masaj hizmeti

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Türk Hamamı

Marmaris hamam rezervasyonu, Marmaris hamam fiyatları

Modern Türk Hamamı

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 40
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 20
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®