FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12) ₺ 380 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 190 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç Dalyan turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç Dalyan turu aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris'te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris'te bulunan ofisimize sabah 08:00 da geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris'e 19 km mesafe bulunmaktadır.

  Dalyan turu, sabah 08:30'da başlamaktadır. Hem tekne turu hemde kültür turu olarak düzenlediğimiz Dalyan turu sırasında, İztuzu plajı, Kaya mezarları, Çamur havuzlarını ziyaret ediyoruz. Küçük tekneler ile sazlık içerisinde Amazon turu yapıyoruz. Öğlen yemekli düzenlediğimiz turumuzun dönüş saati 19:30 ile 20:00 arasındadır. Turunç Dalyan turu aktivitesi ile hem tekne turu hemde kültür turu yapmış oluyorsunuz.

  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
  Turunç Dalyan Turu, Turunçtan Dalyan turu
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Öğlen yemeği
  👍 Giriş ücretleri
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur saatleri

  ✅ Alınış 08:30
  ✅ Limandan ayrılış 09:00
  ✅ Geri dönüş 19:30