FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12) ₺ 250 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları
  Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları
  Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları
  Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları
  Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları
  Turunç Jeep Safari, Turunç safari turları

  Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç Jeep safari turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç Jeep Safari aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris'te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris'te bulunan ofisimize sabah 09:00 da geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris'e 19 km mesafe bulunmaktadır.

  Jeep safari turu, sabah 09:30'da başlamaktadır. Sizi jeeplerimiz ile ofisimizden alıyoruz ve toplanma noktasına götürüyoruz. Burada bütün jeeplerin ve misafirlerin toplanmasını ardından konvoy halinde Marmaris dışına çıkıyoruz. Jeep safari aktivitemiz sırasında Marmaris yarımadasını geziyoruz, popüler Kızkumu plajı, Turgut şelalesini ziyaret ediyoruz ve su savaşları düzenliyoruz. Öğlen yemekli olarak düzenlenen turumuzun dönüş saatin ise 15:30 ile 16:00 arasında gerçekleşmektedir. Turunç jeep safari aktivitesi ile hem Marmaris çevresini gezme şansını elde ediyor hemde keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebiliyorsunuz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Seyahat sigortası
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
  ❌ Su savaşı ekipmanı

  Tur Saatleri;

  ✅ Alınış 09:30
  ✅ Buluşma noktası hareket 10:15
  ✅ Geri dönüş 16:00