FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş) ₺ 280 ₺ 0
Ada Giriş Ücreti
(Kişi Başı)
₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç Kleopatra turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç Kleopatra turu aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris'te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris'te bulunan ofisimize sabah 09:00 da geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris'e 19 km mesafe bulunmaktadır.

  Kleopatra turu, sabah 09:30'da başlamaktadır. Marmaris’e 20 km uzaklıktaki Çamlı limanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Çamlı limanından rehberlerimiz eşliğinde tekne turumuz başlıyor ilk durağımız yunus koyu ve 30 dakika yüzme molası veriyoruz. Yunus koyunun ardından son yıllarda çok meşhur olan İncekum koyuna geçiyoruz. Burada 1 saatlik yüzme molası ve öğle yemeği servis yapılıyor. Öğle yemeğini sonrası Cleopatra adasına geçiyoruz. Kleopatra adasında ortalama 2 saatlik mola veriyoruz. Ada da bulunan Şezlongları kullanabilir, antik şehri ve anfi tiyatroyu gezebilirsiniz. Bir sonraki molamız ise Fenerli ada ve 30 dakika yüzme molasıdır. Çamlı limanına geri döndüğümüzde ise Marmaris'e geri dönüyoruz.

  Turunç Kleopatra Turu
  Turunç Kleopatra Turu
  Turunç Kleopatra Turu
  Turunç Kleopatra Turu
  Turunç Kleopatra Turu
  Turunç Kleopatra Turu
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Çamlı limanı transfer
  👍 Milli park girişi (opsiyonel)
  👍 Tekne turu
  👍 Öğle yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Ferdi kaza sigorta

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ Otelden alınış ve bırakma
  ❌ Milli park girişi (opsiyonel)
  ❌ Fotoğraf ve Videolar
  ❌ Alkollü ve alkolsüz içecekler
  ❌ Hediyelik eşyalar

  Tur saati;

  ✅ Alınış 09:15
  ✅ Geri dönüş 18:00