FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+16 yaş)
(Kişi Başı)
₺ 800 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç rafting turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç rafting turu aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris'te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris'te bulunan ofisimize geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris'e 19 km mesafe bulunmaktadır.

  Rafting turu için sabah 07:15'de servisimiz Marmaris'ten kalkmaktadır. Ortalama bir buçuk saat süren yolculuğun ardından Dalaman çayı yanındaki restaurantımızda sabah kahvaltı yapıyoruz. Gerekli bütün ekipmanlarımızı temin ettikten sonra araçlar ile dağın zirvesine gidiyoruz. Öncelikle katılımcılara teorik ve pratik eğitim veriliyor. Toplamda 3 saat süren ortalama 7 km.’lik Rafting parkurunda 2 defa yüzme molası veriliyor ve sonra tekrar restaurantımıza geri dönüyoruz. Öğlen yemeği servisinden sonra geri dönmek için yola çıkıyoruz.

  Turunç Rafting Turu
  Turunç Rafting Turu
  Turunç Rafting Turu
  Turunç Rafting Turu
  Turunç Rafting Turu
  Turunç Rafting Turu
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Yamaç paraşütü
  👍 Fethiye turu
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik Hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Alınış
  ❌ Bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
  ❌ Yamaç paraşütü (opsiyonel)

  Tur saatleri;

  ✅ Alınış 08:00
  ✅ Geri dönüş 19:00