FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Aqua Dream Yetişkin
((+12))
₺ 350 ₺ 0
Aqua Dream Çocuk
((6-11 yaş))
₺ 250 ₺ 0
Atlantis Yetişkin
((+12))
₺ 220 ₺ 0
Atlantis Çocuk
((6-11 yaş))
₺ 110 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç su parkı için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç su parkı aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris'te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris'te bulunan ofisimize geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris'e 19 km mesafe bulunmaktadır.

  Marmaris merkezinde 3 farklı su parkı bulunmaktadır.

  1. Su parkı, Aqua dream su parkı

  2. Su parkı, Atlantis su parkı

  3. Su parkı, Marmaris star su parkı

  Aqua dream su parkı, Marmaris merkezinde bulunan şahin tepesi üzerine kurulmuştur. Mükemmel bir Marmaris manzarasına sahip olan su parkının içerisinde 12 farklı aktivite, dalga havuzu, yetişkin ve çocuk havuzları bulunmaktadır.

  Atlantis su parkı, Marmaris sahil şeridinde bulunmaktadır. Kendi özel plajı bulunan su parkımızda 10 farklı aktivite, çocuk havuz, dalga havuzu ve animasyon şovları düzenlenmektedir. Atlantis su parkı, misafirlerine giriş sırasında dijital biletlik vermektedir ve bu sayede misafirler gün içerisinde arzu ettikleri kadar giriş ve çıkış yapabilmektedir.

  Marmaris star su parkı, Marmaris merkezinde bulunmaktadır. Diğer su parklarına nazaran biraz daha küçük olmasına rağmen aynı aktivitelere sahiptir. Bu su parkımız öğlen yemeği dahil hizmet vermektedir.

  Aqua Dream Suparkı

  Turunç Su Parkıları
  Turunç Su Parkıları
  Turunç Su Parkıları
  Turunç Su Parkıları
  Turunç Su Parkıları
  Turunç Su Parkıları

  Atlantis Suparkı

  Turunç Su Parkı
  Turunç Su Parkı
  Turunç Su Parkı
  Turunç Su Parkı
  Turunç Su Parkı
  Turunç Su Parkı

  Star Suparkı

  Su parkı Turunç
  Su parkı Turunç
  Su parkı Turunç
  Su parkı Turunç
  Su parkı Turunç
  Su parkı Turunç
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Bütün aktiviteler
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği

  Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 18:30