• i20_kopya
  bbc459
  renault-symbol_kopya

  Bodrum ve çevresinde enfes koyları, eşsiz güzellikteki doğası, kendine özgü mimarisi, küçük balıkçı köyleri ile gezilecek ve görülecek birçok yer vardır.
  Çevreyi gezmek ve tarih yerleri keşfetmek isteyenler için birçok alternatif seçenek bulunmaktadır.

  Bodrum araç kiralama hizmeti ile birkaç günlüğüne bu eşsiz güzelliklere sahip bu şehri gezebilirsiniz.

  Burayı ziyaret eden birçok tatilci Bodrum araç kiralama hizmeti almasının en önemli nedenlerinden biri ise tatil sırasında bu sıra dışı tarihi yerleri ziyaret edip tatillerini daha eğlenceli ve unutulmaz bir hale getirebilmektir.

  Araç Kiralamak İçin Gerekli Evraklar

  Sürücü Yaşı; Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir.

  Ehliyet Süresi; Araç kiralayabilmek için en az 2 yıllık ehliyet gerekir.

  Ek Sürücü; Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir. Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

  peugeot-1
  linea
  mini3kapi

  Araç Kiralama Süresi

  Araç kiralama süresi en az 1 günlük olmalıdır. 1 günden az süre ile yapılan kiralamalar da 1 gün olarak kabul edilir.

  Depozit /Provizyon

  Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur. Yalnızca Avrupa’da yaşayan Türk müşteriler için bazı şehirlerde yapılacak kiralamalar için kredi kartı sahibi olmak zorunlu değildir. Hangi şehirlerde bu istisnanın olduğunu iletişim bilgilerimizden öğrenebilirsiniz.

  Kasko / Sigorta

  Kiralık araçların tamamı rent a car kaskoludur. Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçimize teslim edilmesi gerekir.

  dmy-his-557-002

  Bodrumda gezilecek yerler

  dmy-his-557-001

  Bodrumda motor kiralama

  dmy-his-557-001

  Bodrum günlük turları