• Türkiye’nin en güzel deniz ve doğa manzaralarından birine sahip olan Bodrum ve çevresinde gezilecek ve görülecek birçok yer vardır.

  Motora binip geze geze, göre göre seyahat etmek gibisi var mı? Bodrum’da Motosiklet kiralayarak eşsiz güzelliklere sahip bu şehri keşfedin. Tabii, sık sık mola vermeyi unutmadan!

  Tatiliniz sırasında daha çok yeri keşfetmek, gezmek ve seyahat etmek isteyenler için birçok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Bodrum Motor Kiralama hizmeti almasıdır.

  1
  2
  3

  Motosiklet Kiralama Koşulları

  Motosiklet Kiralamak isteyen Sürücüler scooter ve mopet grubu araçlar için en az 1 yıllık ehliyet ve en az 18 yaş, (50 cc ) Motosikletler için ( B) sınıfı Ehliyetle kullanım yapılabilir.

  Ekonomi, kompak araçlar ve motosikletler için en az 2 yıllık ehliyet ve en az 21 yaş, standart ve daha üst grup araçlar için en az 3 yıllık ehliyet ve en az 25 yaş, lüks ve yüksek grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyet ve en az 28 yaş ve geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundadır.

  Minimum Kiralama Süresi; Minimum kiralama süresi 24 saattir. 24 saatten az kiralamalarda 24 saat ücreti uygulanır.

  4
  5
  6

  Bodrumda motor ile gezilecek yerler

  Sizin için hazırladığımız gezi rehberi ile Tatilinizi aşağıda tavsiye ettiğimiz yerleri ziyaret edebilirsiniz.

  Bitez: Bodrum merkeze yaklaşık 10 km. uzaklıkta yer almakta olan Bitez doğayla iç içe sakin bir yer çok geniş bir alana kaplayan mandalina ve zeytin ağaçları sayesinde Bitez’i Bodrumun en yeşil ve güzel köşelerinden birisi yapmaktadır.

  Gümüşlük: Bodrum merkeze yaklaşık 25 km. uzaklıkta yer almakta olan Gümüşlük yarımadanın batı ucunda yer almaktadır. Gümüşlük, Bodrum’un sessiz ve sakin en güzel koylarına sahip olmasıyla biliniyor.

  Yalıkavak: Bodrum'a 18 km uzaklıkta olan Yalıkavak, Yarımadanın kuzey doğusunda bulunmaktadır. Tepelerde ve sahilde yer alan yel değirmenleri, güzel koyları ve harika kumsalları ile ünlenen Yalıkavak, çok önemli bir turizm beldesi olmuştur.

  Göltürkbükü: Bodrum merkeze yaklaşık 27km. Uzaklıkta yer almakta olan Göltürkbükü Köyün tepelerinde yer alan ve yüzyıllara meydan okuyan tarihi eserleri, çarpıcı doğal güzellikleri, Mis gibi kokan mandalina ve limon ağaçları ile çevrili Göltürkbükü, en önemli turizmin bölgelerinden birisidir.

  kymco_150
  kymco_300
  smc_400
  dmy-his-559-001

  Bodrum araç kiralama

  dmy-his-559-001

  Bodrumda gezilecek yerler

  dmy-his-559-001

  Bodrum günlük turları