• Marmaris araç kiralama hizmeti

  Marmaris'te gezilecek yerleri keşfetmenin en güzel yollarından birisi, Marmaris araç kiralama ve kendi aracınızın olması hem sizi özgür kılmakta hem de dilediğiniz yerde mola vererek istediğiniz şekilde gezi planınızı yapmanızı sağlamaktadır.

  Çevre bölgeleri ziyaret etmek rahat ve özgürce dolaşabilmek için Marmaris Araç kiralama hizmeti alarak şehrin her bölgesini görme ve dolaşma imkânı bulabilirsiniz. Marmaris araç kiralama hizmeti alarak seyahat edebileceğiniz birçok seçenek arasından sizin için hazırladığımız gezilecek yerler listesini kullanarak tatilinize keyif katabilirsiniz.

  dmy-his-528-001

  Araç Kiralamak İçin Gerekli Evraklar

  • Sürücü Yaşı
  • Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir.
  • Ehliyet Süresi
  • Araç kiralayabilmek için en az 2 yıllık ehliyet gerekir.
  • Ek Sürücü

  Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir. Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

  Araç Kiralama Süresi

  Araç kiralama süresi en az 1 günlük olmalıdır. 1 günden az süre ile yapılan kiralamalar da 1 gün olarak kabul edilir.

  Depozit /Provizyon

  Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur. Yalnızca Avrupa’da yaşayan Türk müşteriler için bazı şehirlerde yapılacak kiralamalar için kredi kartı sahibi olmak zorunlu değildir. Hangi şehirlerde bu istisnanın olduğunu iletişim bilgilerimizden öğrenebilirsiniz.

  Marmaris araç kiralama
  Marmaris araç kiralama
  Marmaris araç kiralama
  Marmaris araç kiralama
  Marmaris araç kiralama
  Marmaris araç kiralama

  Kasko / Sigorta

  Kiralık araçların tamamı rent a car kaskoludur. Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçimize teslim edilmesi gerekir.

  dmy-his-553-001

  Araba ile Marmariste gezilecek yerler

  dmy-his-553-001

  Marmaris motor kiralama

  dmy-his-553-001

  Marmaris günlük turları