• dmy-his-537-001

  Marmaris Motosiklet Kiralama

  Marmaris ve çevresinde gezilecek birçok yer olması burayı her zaman merak edilen bir tatil beldesi yapmıştır. Marmaris tatiliniz sırasında daha çok yeri keşfetmek, gezmek ve özgürce seyahat etmek isteyenler için birçok alternatif seçenek bulunmaktadır.

  Bunlardan bir tanesi Marmaris Motosiklet Kiralama hizmeti almasıdır. Gezi planlarınızı ve seyahat noktalarınızı kendiniz belirleyebilir, dilediğiniz yerde mola verip bu şehrin eşsiz güzelliklere sahip birçok noktasını görebilirsiniz.

  Marmaris Motor Kiralama hizmeti alarak seyahat edebileceğiniz birçok nokta bulunmaktadır.

  1
  2
  3

  Motosiklet Kiralama Koşulları

  Motosiklet Kiralamak isteyen Sürücüler scooter ve mopet grubu araçlar için en az 1 yıllık ehliyet ve en az 18 yaş, (50 cc ) Motosikletler için ( B) sınıfı Ehliyetle kullanım yapılabilir.

  Ekonomi, kompak araçlar ve motosikletler için en az 2 yıllık ehliyet ve en az 21 yaş, standart ve daha üst grup araçlar için en az 3 yıllık ehliyet ve en az 25 yaş, lüks ve yüksek grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyet ve en az 28 yaş ve geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundadır.

  Minimum Kiralama Süresi

  Minimum kiralama süresi 24 saattir. 24 saatten az kiralamalarda 24 saat ücreti uygulanır. Fiyatlandırmalarımız 1 gün, 3 gün ve 7 gün olarak değişiklik göstermektedir. 3 gün ve üzeri Marmaris motor kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimiz için ilave iskonto uygulamaktayız.

  4
  5
  6

  Sizin için hazırladığımız gezi rehberi ile Tatilinizi aşağıda tavsiye ettiğimiz yerleri ziyaret ederek tarihsel ve doğal güzellikler bakımından doyurucu hale getirebilirsiniz.

  İçmeler: Merkeze 8 km. uzaklıkta bulunan içmeler Marmaris’in en önemli beldelerinden bir tanesidir. Eskiden bir balıkçı köyü olan İçmeler, doğası ve denizi ile oldukça popüler tatil beldesidir.

  Turunç: Marmaris'e 20 km. uzaklıkta bulunan Turunç ormanlar arasından geçen geçilen asfalt yolla ulaşılabiliyor. Zeytinlikler ve çam ormanları arasında uzanan bu mavi bayraklı koy, nefes kesici renkleri, berrak sularıyla gelen misafirlerini adeta büyülemektedir.

  Yalancı Boğaz: Marmaris’in hemen yanı başında bulunan Yalancı Boğaz’a 8 kilometre süren bir yolculuktan sonra ulaşılabiliyor. Yalancı Boğaz, coğrafi yapısı ve doğal çam ormanları arasında masmavi deniz’i ile huzur verici bir yer.

  Orhaniye: Dünyaca ünlü kız kumu’na ev sahipliği yapan Orhaniye Marmaris’e 28 km. uzaklıkta çam ormanları arasındaki şelalesi ve çevresinde köyleri ile tatilcilerin en çok uğradığı yerlerin başında geliyor.

  Bayır Köyü: Marmaris’e 25 km. uzaklıktaki Bayır köyü, köy meydanındaki ünlü çınar ağacı, Camii ve antik kent kalıntıları ile ünlüdür. Bayır köyü, Marmaris bölgesindeki köy yaşamının en güzel izlenebileceği köylerden bir tanesidir.

  kymco_150
  kymco_300
  smc_400
  dmy-his-555-001

  Marmaris araç kiralama

  dmy-his-555-001

  Marmaris günlük turları

  dmy-his-555-001

  Marmariste gezilecek yerler