Havalimanı Transferi

Marmaris Dalaman havalimanı transferi, Marmaris VIP Transfer hizmeti, Havalimanı Transfer Hizmetleri
 • Marmaris Havalimanı Transferi

  Marmaris’e en yakın havalimanı olarak Dalaman havalimanı veya ikinci en yakın olarak Bodrum havalimanı kullanılmaktadır. Pratik, konforlu ve özel ulaşım için Marmaris havalimanı transferi hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Fakat alternatif ulaşım yöntemleri hakkında bilgilendirme için her iki havalimanı ulaşım yöntemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  Dalaman havalimanı, Marmaris’e ortalama 90 km mesafede bulunmaktadır. Bu havalimanı Marmaris ile Fethiye arasında konumlandığından dolayı özellikle yaz aylarında ciddi yoğunluk görülmektedir. Dalaman havalimanı, iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere ulusal ve uluslararası uçuşlara açıktır.

  Marmaris Havalimanı Transferi için üç farklı yöntemde gerçekleşmektedir.

  • Havaş veya Muttaş otobüsleri ile çift yönlü ulaşım
  • Ticari taksiler ile çift yönlü ulaşım
  • Özel transfer araçları ile çift yönlü ulaşım
  marmaris-havalimani-transferi
  marmaris-havalimani-transferi-2
  marmaris-havalimani-transferi-3

  Havaş veya Muttaş servisleri ile;

  Adı geçen firmaların THY uçuş saatlerine göre çift yönlü olarak planladıkları otobüs ile ulaşım imkânı sunmaktadır. Marmaris otogarından kalkan servisler, ekonomik ulaşım imkânı sunmaktadır. Fakat sizin uçuşunuz THY ile değil ise servis saatini beklemek zorunda kalabilirsiniz.

  Bodrum-Marmaris arası direk Havaş veya Muttaş servisi maalesef bulunmamaktadır. Firmalar Bodrumdan Muğla otogarına kadar hizmet sunmaktadır. Muğla otogarından ise Marmaris’e toplu taşıma araçlarına binilebilir.

  Ticari taksiler ile;

  Havalimanında bulunan iç hatlar ve dış hatlar çıkışında bulunan ticari taksileri kullanarak, ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Ticari taksiler 24 saat hizmet sunmaktadır.

  Özel transfer araçları ile;

  Marmaris havalimanı transferi Mercedes Vito veya Volkswagen Caravella araçları ile gerçekleşmektedir. Araçlar VIP olarak tasarlanmış olup, kişileri özel olarak karşılamaktadır. Pratik, konforlu ve özel transfer hizmeti ile kişilere keyifli bir yolculuk sunmaktadır.