Marmaris Özel Jeep Safari

Özel jeep safari turu, Marmaris çevresini keşfet
 • Marmaris Özel Jeep Safari

  Dört veya daha fazla kişiden oluşan grupların tercih ettiği Marmaris özel jeep safari turu için arzu ederseniz satandart safari rotasında veya farklı rotalarda da düzenlenebilmektedir. Bu turumuzun başlangıç saati saat 09:30 olup, 16:00 gibi sona ermektedir. Fakat gün boyu araçımız size özel ve size ait olacağı için alternatif saat opsiyonları da kabul edilmektedir. Marmaris, İçmeler ve Armutalan bölgesi için ilave transfer ücreti gerekmemektedir. Katılımcıları konakladığı otelden alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otele bırakıyoruz. Şehir dışından katılmayı planlanan misafirlerimiz için transfer ve yeni rotalar planlanabilir.

  sam_2125
  marmaris-jeep-tour-02
  marmaris-fotograflari_29
  jeep_56

  Marmaris ve çevresi keşfetmenin ve doğal güzellikleri görmenin en keyifli ve eğlenceli yolu jeep safari aktivitesi ile gerçekleşmektedir. Marmaris özel jeep safari sırasında görmenizi tavsiye ettiğimiz bazı noktalar ise;

  Kızkumu plajı; Orhaniye köyünde yer alan Kızkumu plajı, denizi ikiye ayıran bir toprak yol ile ünlü hale gelmiştir. İki tarafı derin deniz ve denizin ortasında 5 metre en, 300 metre uzunluk ile doğal bir yol oluşması ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bu bölgenin bir de hikayesi bulunmaktadır, bölgeyi ziyaret ederken bu hikayeyi dinlemenizi tavsiye ederiz.

  Turgut şelalesi; Turgut köyünde yer alan bir vadi ve yıl boyu akan Turgut şelalesi, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Bu bölgede bulunan yel değirmeni, tarihi evleri gezebilir ve buz gibi şelale suyunda yüzebilirsiniz.

  Hisarönü sahili; Marmaris'e 25 km uzaklıkta bulunan Hisarönü mevki, tertemiz denizi ve masmavi koyları ile misafirlerin ilgisini çekmektedir. Burada yüzme molası verilebilir.

  Bayır köyü ve dilek ağaçı; Bayır köy, Marmaris'ten 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Zaman içerisinde bir çok dizi ve film'e ev sahipliği yapan bölge, otantik ve mistik yapısı ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bayır köyünde bulunan dilek ağaçı ise asırlık çınar ağaçıdır. Bir inanışa göre çevresinde 3 kere döndüğünüzde dilekleriniz gerçek olmaktadır.

  Amazon bölgesi, Yedi adalar, Selimiye köyü, Bozburun köyü ve Söğüt köyü bölgenin diğer popüler ziyaret noktalarıdır.

  Jeeplerimiz 10 kişi kapasiteli Land Rover markadır ve Marmaris özel jeep safari turu için kendi şoförümüz bulunmaktadır. Normal safari turumuza öğlen yemeği dahildir, arzu ederseniz özel jeep safari turuna da öğlen yemeğini dahil edebilir veya kendiniz planlaması yapabilirsiniz.