3 Günlük Marmaris Tatil Fırsatı

Kahvaltı dahil konaklama, Moni Hotel Marmaris

Marmaris 3 Günlük Tatil Paketi

Gündelik hayatın getirdiği strese, molotonluğa ve yorgunluğa kısa bir mola vermenin en kolay yolu, Marmaris 3 günlük tatil paketi ile keyifli zaman geçirmektir. İster haftasonu isterse haftaiçi kısa bir kaçamak yaparak, Marmaris merkezinde sahile sadece 3 dakika mesafede bulunan otelimizde 2 gece - 3 gün tatil yapmaya ne dersiniz?

Emin olun tatilin sonunda kendinizi çok enerjik, pozitif ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.

9
moni-43
moni-22_kopyasi
moni-35
moni_224
moni_222_kopyasi

3 gün Marmaris tatil paketi içerisinde bulunan Moni Hotel, ufak, şirin ve kaliteli hizmet sunmak için tasarlanmış butik otel konseptinde tasarlanmıştır. Otelimiz, Marmaris merkezinde yer almaktadır, sahile 3 dakika yürüyüş mesafede bulunan Moni Hotel'de kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Marmaris sahilde arzu ettiğiniz noktadan denize girebilir, 14 km sahil şeridinde yürüyüş yapabilir veya alışveriş noktaları ile ilgi merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Otelimiz konaklama konsepti olarak, kahvaltı dahil hizmet vermektedir. Bir çok misafirimiz, otelimizin çevresinde bulunan farklı konseptlerdeki restaurantları alternatif yemek menüleri, eğlence organizasyonları ve canlı müz,k etkinlikleri için tercih etmektedir fakat arzu eden misafirimiz için ek ücret karşılığında öğlen ve akşam yemeği hizmeti alabilecekleri havuzbaşı restaurantı bulunmaktadır.

Çift Kişilik Yataklı Oda
İki Ayrı Yataklı Oda
1 Çift Kişilik 1 Tek Kişilik Oda
moni_44
Tv, Minibar, 24 Saat Sıcak Su
Banyo & Wc
04062020-013906-001

Marmaris Tekne Turu

Tatil paketi kapsamında Marmaris tekne turu paketimize dahildir. Marmaris tekne turu, sabah 09:30 ile 16:30 arasında yapılmaktadır. Marmaris çevresinde bulunan en popüler ve en gözde noktaları, koyları ve adaları ziyaret etmenin en ideal aktivitedir. Öğlen yemeği dahil olan Marmaris tekne turu ile sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Turunç, Amos, Yeşildeniz koyu ve İçmeler bölgeleri ziyaret edilmektedir.

img-20170612-wa0013
img-20170612-wa0018
img-20170612-wa0022
img-20170706-wa0010
img-20170821-wa0011
img-20170612-wa0025
04062020-013812-001
Dahil Olanlar için tıklayınız;
 • 2 gece 3 gün otel konaklaması dahildir.
 • Otelde açık büfe sabah kahvaltı ve aktivite sırasında öğlen yemeği dahildir.
 • Tüm ara transferler
 • Rehberlik hizmeti
 • Kişiye özel ferdi kaza sigortası
Dahil Olmayanlar için tıklayınız;
 • Bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otelimize ulaşım
 • Otel içerisinde kahvaltı saatleri dışında tüketilen yemek ve içecekler dahil değildir.
 • Aktivite sırasında tüketilen içecekler, çekilen fotoğraf ve videolar (kendi fotoğraflarınızı çekebilirsiniz)
Otel ve Konaklama için tıklayınız;
 • Konaklamanız, kendi otel işletmemiz ve anlaşmalı olduğumuz diğer otel işletmelerinde gerçekleşmektedir. Otellerimiz, kahvltı dahil hizmet vermektedir. Farklı konseptlerdeki otelleri tercih eden misafirlerimiz için ayrıca fiyat teklifi sunulabilir.
 • Otelerimizin tümü Marmaris merkezinde ve sahile ortalama 200 - 500 metre mesafede bulunmaktadır. Tatil paketimize rezervasyon yaptığınız tarih aralığında otelimiz dolu olduğu taktirde tarafınıza bilgi verilerek otel değişiminiz gerçekleşecektir.
 • Otellerimizde ekstra gece konaklamak isteyen misafirlerimizden ek ücret talep edilir.
Ödeme, Ulaşım Notları;

ÖDEME NOTLARI:

 • Tatil paketlerimiz ve otel konaklamalarımız, 2 kişilik olarak planlanmaktadır. Tek kişi konaklamalarda ilave ücret talep edilmektedir. (Odalarımızın iki kişilik olmasından ve hesaplamaların 2 kişi üzerinden yapılmasından dolayı)
 • Tatilmoni Turizm Seyahat Ltd. Şti. tamamen yasal TİCARET ODASI üyesi ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi olan bir Limited Şirketi'dir. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilmek ve tatilinizi garanti adına alabilmek adına, rezervasyon sırasında 300 tl ön ödeme talep edilmektedir. Ön ödemenizi şirketimizin banka hesabına gerçekleştirmeniz durumunda tarafınıza rezervasyon onay formu gönderilmektedir. Kalan ödemeniz ise otele giriş gün tahsil edilmektedir.
 • Tatilmoni.com yasallığını TÜRSAB veya Marmaris Ticaret Odası internet sayfalarından kontrol edebilirsiniz.

ULAŞIM NOTLARI:

 • Bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otele ulaşım paket tatilimize dahil değildir. Marmaris’e kendi aracınız, otobüs ya da havayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Arzu eden misafirlerimiz otel önünden geçen minibüsler ile şehir içi ulaşımlarını sağlayabilirler.
 • Havayolu ile gelen misafirlerimiz Havaş ya da Muttaş servisleri ile Marmaris’e kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebilir fakat Özel transfer isteyen misafirlerimiz için havalimanı transferi organize ediyoruz.
3 Günlük Marmaris Tatil Fırsatı
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®