Alenz Suite Hotel

Apart (Suite) Hotel
alenz-suite-hotel-7
alenz-suite-hotel-11
alenz-suite-hotel-24
alenz-suite-hotel-23

Alenz Suite Hotel, Marmaris merkezinde ve sahile sadece 600 metre (5 dk.) yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Cennet Marmaris'te eğlenceli, keyifli ve bol aktiviteli bir tatil geçirmek için ideal olan otelimizde bütün odalarımız 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanmıştır.

alenz-suite-12
alenz-suite-5
alenz-suite-10
alenz-suite-hotel-21

Toplamda 3 bloktan oluşan apartımızda 97 adet 1+1 ve 60 adet 2+1 daire bulunmaktadır. Her dairemizde mutfak ve mutfak ekipmanları, oturma odasında vakit geçirebileceğiniz oturma grubu ve yemek masası ile birlikte televizyon ve klima ünitesi bulunmaktadır.

Yatak odasında çift kişilik yatak ile birlikte makyaj masası bulunmaktadır. 1+1 dairelerimizde 3 kişi rahatlıkla ve 2+1 dairelerimizde maksimum 6 kişi konaklama yapabilmektedir.

alenz-suite-hotel-16
alenz-suite-17
alenz-suite-15
alenz-suite-hotel-2

Otelimiz, kahvaltı dahil veya yarım pansiyon (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil) hizmet sunmaktadır. Misafirlerimiz dairelerinde yiyecek, içecek hazırlayabildikleri gibi, otelimizin Alakart restaurantını değerlendirebilmektedir.

Tesisimizde bir yetişkin havuzu bir çocuk havuzu ve her birinde su kaydırakları bulunmaktadır. Gündüz ve gece çeşitli animasyon gösterileriyle çocuklarınız ve sizin için eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Alenz Suite de hizmet veren mini market, kuaför, kuyumcu, hediyelik eşya, dövme, sauna ve fotoğraf hizmetleri olarak mevcuttur.

alenz-suite-14
alenz-suite-8
alenz-suite-9
alenz-suite-13
Alenz Suite Hotel
✓ DoğruYanlış
tursab-dds-10974

İletişimde kalın


Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®