Marmaris Günlük Kiralık Ev

marmaris-gunluk-kiralik-ev-1-1-apart-dairesi-001

Marmaris günlük kiralık ev (Maksimum 4 kişi)

Ayrıntılar...

marmaris-gunluk-kiralik-ev-3-ile-6-kisi-arasi-001

Marmaris günlük kiralık ev (Maksimum 6 kişi)

Ayrıntılar...

Marmaris Günlük Kiralık Ev

Tatil sırasında ev ortamı arayan ve kendilerini evlerinde gibi hissetmek isteyen misafirler için Marmaris günlük kiralık ev hizmeti tavsiye ediyoruz. Özellikle yazlık ev tatilini seven kalabalık aileler, çocuklu aileler veya arkadaş grubu ile kendi ortamlarını oluşturmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği kiralık evler hem hesaplı konaklama imkânı hem de güvenli ve temiz bir ortam sağlamaktadır.

Marmaris bölgesinde özellikle yaz döneminde otel konaklama fiyatları yüksek, kalabalık ve birçok otelin kaliteli hizmet sunmamasından dolayı tercih edilen Marmaris günlük kiralık ev hizmeti, sizin çok daha nezih, hesaplı ve kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Marmaris ufak bir ege kasabı olmasına rağmen, ülkemizin ve dünyanın sayısı popüler tatil beldelerinden birisidir. Marmaris'te toplamda 14 km sahile şeridi bulunan, bir ucundan diğerine araç ile sadece 20 dakikada geçebileceğiniz ve toplamda 90 bin nüfusu olan bir kasabadır. Konaklama süreniz boyunca bir çok farklı etkinliğe, aktivitelere katılabileceğiniz Marmaris'te hayat 24 saat boyunca canlıdır. Sahil şeridinde bulunan resturantlar, liman bölgesi ve barlar sokağının yanı sıra kapalı çarşısı ve Marmaris çevresinde bulunan popüler bölgeleri gezmenizi tavsiye ederiz.

tursab-dds-10974

İletişimde kalın


Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®