Sıkça Sorulan Sorular

Tatilmoni nasıl çalışır, nasıl faydalanabilirim, güvenebilir miyim?

 • Tatilmoni.com, Marmaris menşei olup TATİLMONİ Tur. Sey. Otelcilik Tic. İhr. ve İth. Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Merkez ofisi Marmarisde bulunan şirketimizin bünyesinde Otel işletmesi (Moni Hotel) ayrıca 6 farklı seyahat acente ofisi bulunmaktadır.
 • Tatilmoni.com misyonu ise, günübirlik turlar, tatil paketleri, kişiye özel tatil paketleri planlaması, kaliteli ve uygun fiyatı tatil alternatifleri sunmaktır.
 • Marmaris merkezinde düzenlenen bir çok günübirlik turlar ve aktiviteler şirketimizin kendi bünyesinde düzenlemekte ayrıca diğer aktivitelerimiz ise anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığı ile düzenlenmektedir.
 • Tatilmoni.com, internet sayfasında sunduğu bütün hizmetlerini olabildiğince şeffaf, açık ve net bir şekilde detayları ile açıklar. Her bir misafiri ile bire bir iletişim kurmayı (Telefon, Mail ve What’s app) tatile başlamadan, tatil süresince ve misafirlerini yolcu edene kadar irtibatta olmayı sürdürür.
 • İnternet sayfamızda bulunan günübirlik turlar ve aktiviteler firma bünyemizde olan Yağna Travel (Türsab Belge No: 3579) tarafından düzenlenmekte ve yönetilmektedir.
 • Yasal ve güvenilirliğini BELGE NUMARAMIZ ile TÜRSAB Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği İnternet sayfasından (aşağıdaki link) sorgulatabilirsiniz.

https://www.tursab.org.tr/tr/seyahat-acentalari/seyahat-acentasi-arama

Aktivitelerde doluluk oranı nasıl? Aktiviteler her gün düzenleniyor mu?

 • Tatilmoni.com, İnternet sitesinde bulunan bütün aktiviteleri her gün düzenlemekte ve birçok farklı milletten misafiri aktivitelerinde buluşturmaktadır. Belirli bir kapasite ile aktiviteleri düzenleyen firmamız, herkesin dolu dolu bir gün geçirmesi ve eğlenmesi için özen göstermektedir.

Tatil paketleri organizasyonu nasıl yapılmaktadır?

 • Tatilmoni.com tatil paketlerini gruplara ve kişilere özel planlamaktadır. Şöyle ki; Önceden planlamış olan tatil paketlerimize tarih periyotları aralığında katılabilir ya da arzu ettiğiniz tarih aralığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Tatil paketlerimizde bulunan bütün aktivitelere katılma zorunluluğu yoktur ve arzu ederseniz tatil paketinizden çıkarabilir veya bir başka aktivite ekleyebilirsiniz.

Tatil paketindeki aktiviteleri ve günleri değiştirebilir miyim?

 • Tatil paketlerinde bulunan aktiviteleri, otel konaklamalarını değiştirebilir ya da arzu ederseniz kendi otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir ve ya sadece aktivite programlarına katılabilirsiniz.

Kişiye özel tatil paketleri ne demek?

 • Kişiye özel tatil paketi planlaması ile hayalini kurduğunuz tatili ve detaylarını bizimle paylaşabilirsiniz . Ekibimiz yapacağı ön çalışma ile arzu ettiğiniz tatili sizin için planlayacak, size özel bir fiyat teklifi sunacaktır ve size sadece tatilin tadını çıkarmak, doyasıya eğlenmek kalacaktır.

Tatil paketlerinde tarih değişikliği yapabiliyor muyum?

 • Tatil başlangıç tarihine son 7 günlük süre içerisinde yazılı olarak bildirmek koşulu ile tarih değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız tarih ile değişiklik yapmak istediğiniz tarihler arasında fiyat farkları olduğu takdirde tarafınızdan talep edilecektir.

Tatil paketindeki aktiviteleri değiştirme, iptal etme, ilave etme

 • Rezervasyon sürecinde önceden planlanmış tatil paketlerimizdeki aktiviteleri yada kendi oluşturduğunuz tatil paketindeki aktiviteleri değiştirebilir, çıkarabilir yada başka aktiviteleri ilave edebilirsiniz. Tatilmoni ekibi bu durum için ön çalışma yapacak ve değişiklik durumuna göre fiyat teklifi sunacaktır ayrıca gerekli değişikliği yapacaktır. Fakat tatile başladığınız andan itibaren aktivitelerde değiştirme durumu, iptal etme veya iade yapılamaz.

Tatil paketi içindeki otellerde değiliklik yapabilirmiyiz?

Tatil paketlerimiz içinde bulunan otellerde değişiklik yapmak mümkündir.

 • Arzu eden misafirlerimiz anlaşmalı olduğumuz başka otellerde konaklayabilir.
 • Otel konseptleri içeriğinde değişiklik yapabilir (Kahvaltı dahil, Yarım pansiyon veya herşey dahil gibi)
 • Kendi planladıkları otelde konaklayabilir.

Fiyatlar kişi başı mıdır?

 • Sitemizde bulunan fiyatlar iki kişilik katılım üzerinden tek kişi olarak fiyatlandırılmıştır. Sadece tek kişi katılımlarda ya da ilave oda taleplerinde fiyat farkı olmaktadır.

Aktivitelere katılım için herhangi bir eğitim ya da sertifikaya ihtiyacım var mı?

 • Katılımcılardan her hangi bir belge ya da ön tecrübeye talep edilmemektedir. Ekstrem spor aktivitelerinde eğitmenlerimiz aktivite öncesi pratik ve teorik eğitim vermektedir.

Fotoğraf ve video ücretli mi?

 • Aktiviteler sırasında çekilen fotoğraf ve videolar ek hizmet olmaktadır. Fotoğraf ve video fiyatları ise almak istediğiniz hizmet ve aktviteye göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyatlar ise 30 TL ile 70 TL arasındadır.
 • Tatil paketlerimizde ve aktivitelerde fotoğrafların fiyata dahil olmama nedenleri ise;

1- Her katılımcı fotoğraf istememekte veya her aktivitenin fotoğraflarını istememekte. Bu durumda istemediğiniz bir hizmetin bedelini ödemek zorunda değilsiniz.

2- Katılımcılar kendi fotoğraflarını çekmek isteyebiliyor. Bu durum her aktivite için geçerli olmasa da, tatilmoni.com bütün aktivitelerde misafire eşit kalite hizmet vermek zorundadır.

Otelde verilecek yemekler hakkında bilgi alabilir miyim?

 • 4 yıldızlı otelimizde; Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği açık büfe şeklinde, Öğle yemeği aktivite esnasında set menü olarak verilmektedir.
 • 3 yıldızlı otelimizde; Sabah kahvaltısı açık büfe şeklinde ve aktiviteler sırasında öğle yemeği aktivite esnasında set menü olarak verilmektedir.
 • Tatil paketi katılımcıları talep ettiği taktirde Otel konaklamsını her şey dahil sisteme çevirebilmektedir.

Ödeme nasıl yapabilirim?

 • Günübirlik turlar/aktiviteler için katılacağınız gün ödeme yapabilirsiniz fakat Tatil paketlerimiz ve otel konaklama rezervasyonları için toplam bedelim %30'luk kısmını firmamızın banka hesabına havale yapmanızı talep ediyoruz. Geri kalan ödemenizi ise otele giriş günü tahsil ediyoruz.

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

 • İnternet sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz yada telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • İrt No: 0252 417 32 62 - 0552 241 94 93

Siparişimi İptal Edersem Para İadesi Alabilir miyim?